Tõrva Spordiselts kutsub vabariigi aastapäeval sportima ja matkama!

Tänavused heitlikud lumeolud pole veel lasknud tõrvakaid talispordi lemmikalaga-suusatamisega- piisavalt tegeleda meie suusaradadel, aga sportlikud on tõrvakad ka talvel.

Rohkem on harrastussportlasi spordiklubide saalides treenimas, samuti liigutakse looduses kepikõndi tehes või jalutades. Ka on uisutajad linna veekogude peal kogunud liikumiskilomeetreid.

Tõrva talvematkad on tänavu toimunud kahel korral ja saavad jätku 24.veebruaril. Tõrva Terviseradadel on osavõtjatel võimalik valida meelepärase pikkusega matkarada ja liikuda omale sobivas tempos.

Kontrollpunkt on avatud Tõrva gümnaasiumi pargis kell 12-14,seal saab nime kirja panna ja pakutakse kuuma matkajooki.

Kõigil huvilistel on võimalus kaasa elada ka talvisele rattavõistlusele kui kell 13.00 antakse start  IV Tõrva maastikuratta talikrossil.

Juba traditsioonilisel talvisel rattavõistlusel on rattasõpradel võimalik end proovile panna talvisel maastikul võidu kihutades. Eelnevatel aastatel on olnud nii paksus lumes sõitmist, jäisel rajal proovile panekut kui ka  lumeta rajal mõõduvõtte- ilmataat on igal aastal andnud erinevad tingimused.

Talikross algab laste pargiringi sõiduga ja jätkub vanemate laste 2 km pikkuse maastikusõiduga ning juba suuremad rattasõbrad lähevad 4 km pikkusele väga huvitava rajaprofiiliga põhiringile.

Rattavõistluse eelregistreerimine on Tõrva linna kodulehel avatud kuni 22.veebruarini aadressil: http://torva.kovtp.ee/torva-talvine-rattakross.

Ka kohapeal on tund enne esimest starti end võistlusele kirja panna. Täpsemat infot saab Tõrva linn kodulehelt.

Tule matkama ning rattavõistlusele kaasa elama!

Tiina Neumann
Tõrva linna spordimetoodik