Tõrvakad osalesid Eestimaa Talimängudel

Pildigaleriid

Eestimaa talimängud korraldatakse iga 4 aasta järel. Tänavused mängud peeti 3-5. märtsil Valgas ja Valkas ning maakonna erinevatel spordiväljakutel kus võisteldi 19 erineval spordialal nii linnade, valdade kui ka maakonna võistkondade vahel.

Ka Tõrva linna esindus sportis koos rohkem kui 2500 sportlasega toimunutel talimängudel. Kaasa löödi murdmaasuusatamise rajal Tehvandil nii individuaalses sõidus kui ka teatesõitudes ja mäesuusatamises Väikesel Munamäel ning meeste korvpallis, males ja juhtide võistluses.

Tõrva linn tänab kõiki spordisõpru kes panustasid meie ühendvõistkonnas:

• male: Laura Kasesalu, Ave Säks, Sander Siinmaa, Ülo Lepik, Elmar Uprus
  • murdmaasuusatamine: Tõnis Tomson, Hans Tristan Sepp, Askar Neumann, Ahti Külm, Kunnar Vahi, Leonhard  Algma, Riina Luik, Aivar Lillipuu, Chris Marcus Krahv, Helina Saega, Pille Illak
  • mäesuusatamine: Kert Riitsalu
  • meeste korvpall:Erki Säks, Rait Taul, Mario Printsmann, Taivo Saar, Hanori Ortus, Martin Pungas, Mihkel Luht, Mart Könn, Kristjan Meister, Riivo Retsnik
  • juhtide võistlus: Tõnu Jaansalu

Üheskoos saavutati väiksemate linnade arvestuses tubli 7. koht. Parimad väikelinnad 13. Eestimaa talimängudel olid Põlva, Kärdla, Kiviõli.

Suurte linnade paremusjärjestus: Tartu, Jõhvi, Rakvere.

Maakondadest parimad Tartumaa, Harjumaa ja Pärnumaa (rohkem kui 40 000 elanikku)  ning Järvamaa, Valgamaa ja Jõgevamaa  (vähem kui 40 000 elanikku)

Tiina Neumann
Tõrva linna spordimetoodik