« Tagasi

Alor Kasepõld pälvis päästeteenistuse aumärgi!

Siseminister ja Päästeameti peadirektor andsid teisipäeval üle päästeteenistuse aumärgid. Üheks aumärgi saajaks on ka Tõrva päästekomando pealik Alor Kasepõld.

Aumärkidega autasustatakse päästetöötajaid, samuti teisi Eesti kodanikke ja välismaalasi vapruse eest inimeste ja vara päästmisel ning silmapaistvate teenete eest päästetööde korraldamisel, tegemisel ja päästeteenistuse arendamisel.

Eelmise aasta juunis aset leidnud Euroopa tuletõrjespordi meistrivõistlustel Saksamaal oli Kasepõld oma vanuseklassis parim ja üldarvestuses sai kolmanda koha. Eesti esindus saavutas seal 5. koha.
 
2016. aasta augustis peetud võistlusel «Pritsumees 2016» tunnistati aga mees taas Eesti sitkeimaks pritsumeheks. Teine ja kolmaski koht toodi Tõrva, lisaks meeskondlik võit. Parima pritsumehe tiitli on Kasepõld võitnud ka 2012., 2013. ja 2014. aastal.
 
Alor Kasepõld alustas pärast Sisekaitseakadeemia päästekolledži lõpetamist Valgamaa päästeosakonna juhtivspetsialisti ametikohal teenistust 2006. aastal. Spetsialistina töötas ta kuni ametikoha kaotamiseni ning liikus sealt edasi Tõrva päästekomando pealiku kohale, kus töötab siiani.
 
Allikas: Valgamaalane