SkyLive hakkab Tõrvas ehitama kaasaegset 10G sidevõrku

SkyLive Telecom AS on otsustanud rajada kogu Tõrva linna katva kaasaegse sidevõrgu.

Fiibeoptilisel kaablil baseeruv võrk toob kõikide linnas olevate kodudeni ja ettevõteteni ülikiire interneti, kvaliteetse telepildi ja muud võrguteenused. Esmakordselt  Eestis võetakse kasutusele 10G tehnoloogia, mis võimaldab väga kvaliteetset ja ülikiiret internetiühendust praegu ning ka aastakümnete pärast.

Linnapea Maido Ruusmann on SkyLive projektist huvitatud: "Oleme positiivselt meelestatud ja toetame igati, kindlasti toob see linnaelanikeni senisest kvaliteetsema internetiühenduse ja viib ka teenusehinnad alla."

Võrgu ehitust rahastab täies mahus SkyLive Telecom AS. Elanikele on kampaania korras liitumine tasuta, mille käigus tuuakse igale soovijale koju fiiberoptiline kaabel ja seadmed. Liituja tasub peale võrgu valmimist teenuse  eest kuutasu vastavalt hinnakirjale.

Juba praegu on SkyLive'i teenused tuntud väga hea kvaliteedi  ja mõõduka hinna poolest.

Võrgu projekteerimine algab lähiajal ja sügiseks loodetakse võrk valmis saada.

Elanike jaoks on tehtud liitumine väga lihtsaks, kuhugi pole vaja ennast järjekorda panna. Liitumislepingu saab mugavalt vormistada oma kodus ja juba projekteerimise käigus.