MTÜ Tõrva Spordiselts kutsub osalema liikumismängul „Otsi sõnu“!

Tõrva Kevadmatkad  „Otsi sõnu" on juba mitmel varasemal aastal toimununa populaarseks saanud sõnade otsimise mäng, kus igal osalejal on võimalus omale sobival ajal liikuda ja otsida Tõrva terviserajale paigutatud sõnu.

Avaüritusel, pühapäeval, 02. aprillil saavad kõik matkale tulnud rajakaardi ja sõnade tabeli.  1937 aastal anti  Tõrva linnale suvituslinna staatus ja sel aastal tähistame suvituslinna 80ndat juubelit.

Tänavusel kevadmatkal  otsime  ristsõna lahendust - kõik otsitavad  sõnad on seotud suvituslinna temaatikaga.

Esimesel ühismatkal täname ka neid aktiivseid matkajaid, kes osalesid Tõrva suusa- ja kõnnimatkade sarjas, tänumeeneid saavad sarjas vähemalt kolmest matkast osa võtnud.

Kevadmatka perioode on kolm- 3.04-09.04, 10.04-16.04 ja 17.04-23.04. Igal nädalal on kontrollpunktides uued sõnaseletused ja matkajatel tuleb kanda ristsõna õigesse tulpa vastav sõna. Kui kolmel nädalal õiged sõnad kirja panna, siis saab matkaperioodi lõpuks ristsõna lahenduse.

Tõrva Terviseraja matkaringi pikkuseks on 11,1 kilomeetrit, väga erineva rajaprofiiliga rada läbib  linnas ja selle ümbruses looduskauneid paiku: Tõrva  gümnaasiumi parki,Keisripalu metsa, Pokardi orgu, dendroparki, Tantsumäe ja Linnamäe ümbrust. Raja äärde jäävad Riiska ning Vanamõisa järv ja Õhne jõgi. Kevadmatkade 10 kontrollpunkti ongi raja erinevates kohtades rajatähiste postidele kinnitatud.

Kes ei saa ühismatkast osa võtta, siis neil on võimalik matkakaarte ja tabeleid saada kas bussijaamast või kultuurimajast spordimetoodiku käest, samuti on kaardid alla laetavad Tõrva linna kodulehelt http://torva.kovtp.ee/torva-kevadmatkad-otsi-sonu-

Kokkuvõtteid kevadmatkadest teeme 29.aprillil toimuval ühismatkal, mis algab kell 12.00 Tõrva Kultuurimaja juurest.

Kohtumiseni Terviseradadel!

Tiina Neumann