22. aprillil toimub Tõrvas heategevuslik järvejooks! Lisatud küsitluse kokkuvõte

Tõrva linn ja MTÜ Tõrva Spordiselts korraldavad laupäeval, 22.aprillil algusega kell 11.00 heategevusliku järvejooksu ümber Vanamõisa järve!

21. aprillil 1937 omistati Vabariigi Valitsuse poolt Tõrvale linnale austav tiitel - suvituslinn.

Heategevusliku jooksuga tähistamegi suvituslinna 80. juubelit.

Kutsume kõiki osalema heategevusjooksul, kus toimuvad lastejooksud rannas ja heategevuslik jooks ümber Vanamõisa järve. Ajavõttu ei toimu ja paremusjärjestust ei selgitata. Iga jooksja saab anda panuse lastealale paigutatava ronimisatraktsiooni soetamiseks.

Rannas toimub ka soojenduszumba, esineb tantsuklubi HOP ja kõigi jooksjatega jookseb kaasa tõrvakast superstaarisaate finalist Gertu Pabbo!

Kõikidele osavõtjatele on jooksu läbimisel tänuks jäätis!

Kokkuvõte küsitlusest

Heategevusliku jooksu korraldajad Tõrva linn ja  MTÜ Tõrva Spordiselts tänvad kõiki küsitlusele vastajaid, loodame heategevusjooksuga koguda piisavalt , et paigaldada midagi head ja vajalikku lastealale Vanamõisa randa.

Kõik küsitluse ajal esitatud ettepanekud on tallele pandud ja hea meel, et on arvamust avaldatud, võimalusel kindlasti võtame arvesse. Palju oli märkusi Riiska ranna kohta ja siinkohal on heameel teada anda, et MTÜ LC Tõrva Mari plaanidest. Nimelt on läbi Leader projekti juba üsna peagi Riiska rannas püstitamisel laste mänguala atraktsioonid.

MTÜ Tõrva Spordiselts korraldas küsitluse seoses heategevusliku jooksuga, jooksust osavõtjate panusega loodetakse koguda Vanamõisa randa paigaldatava atraktsiooni tarbeks finantsi. Selge on aga see, et atraktsioonid on üsna kallid ja loomulikult sellega ei ranna lasteala, ammugi siis linna mänguväljakuid täis ei ehita, aga abiks ikka. Ka Tõrva linn on valmis omalt poolt panustama, et ranna-alale laste rõõmuks ja arendavaks tegevuseks saaks uusi ja huvitavaid elemente paigaldatud. Linn lisab jooksul kogutavale summale samaväärse osa, seega loodame jooksust osavõtjate rohkusele ja heldele panusele, ehk saame kokku sellise summa, et saaksime enam kui ühe elemendi.  Küsitluse põhjal soovib 37,6 %  vastanutest  ranna-alale paigaldada  Ronila , 27,7 %  järgnes Ekskavaator ja 19,2% arvates võiks selleks olla tasakaalukiik.