Lõppes Tõrva mälumänguturniir

7. aprilli õhtul toimus Tõrva Gümnaasiumi aulas Tõrva XII Mälumänguturniiri lõpetav finaaletapp!

Kõigi kolme etapi tulemuste liitmisel selgus ka selleaastane paremusjärjestus ja toimus ka autasustamine!

Täiskasvanute arvestuse paremusjärjestus:
  • SARC 53
  • Viimane koht 53
  • MKM 25
Kokku osales 3 etapil 22 võistkonda!

Auhinnalaua eest hoolitsesid Tõrva Linnavalitsus ja Eesti Kultuurkapitali Valgamaa Ekspertgrupp!

Suur kummardus ja tänu kõigile osavõtjatele, kelleta seda turniiri ei toimuks ja kõigile korraldajatele ja abilistele!

Turniiri eestvedajateks olid Tõrva abilinnapea Piret Karu ja Tõrva Gümnaasiumi õpetaja Laine Tangsoo, kellest viimane oli ka turniiri peakohtunikuks ja küsimuste koostajaks.

Küsimusi koostas ka Margo Metsoja, turniiril abistas Tõrva linna spordimetoodik Tiina Neumann ja tublid Tõrva Gümnaasiumi poisid!

Aitäh ka Tõrva Gümnaasiumile saali eest ja vajaliku tehnikaga varustamisel!

Piret Karu
Tõrva abilinnapea