Kultuuripubis Juudas esineb ansambel Pedigree

14. aprillil annab kultuuripubis Juudas kontserdi ansambel Pedigree, mis on Eesti vanimaks ja kahtlemata tugevaimaks ja edukaimaks industriaalse kallakuga metalit või rocki mängiv grupeering, kelle muusikat võib kindlasti seostada veel stiilimääratlustega nagu post-rock, trip hop, drone, IDM, shogaze, noise, power electronics, stoner jpt.

Bändi asutajaliikmed Holden "Bonne" Laamann ja Leslie Laasner kohtusid aastal 1990 Tartu Kunstikooli astudes ning otsustasid kohe koos muusikat tegema hakata.

Aastal 1996 muutus Pedigree kodulinnaks Tallinn ja 1997 liitus bändiga Taavi Aavik, kes moodustavad koos Bonnega tänaseni Pedigree põhituumiku.

Pedigree on avaldanud 7 albumit, 2 täispikka remixplaati ja mitmeid singleid ja videosid, tuuritanud paljudes Euroopa riikides ja esinenud näiteks koos selliste maailmanimedega nagu Metallica, Massive Attack, Godflesh, Filter, Fear Factory, Napalm Death, Cult of Luna, Scorn, Dälek, Ufomammut jpt.

Uksed 22.00
Pilet 22-00 5€, Hiljem 8€