Tõrvas toimus heategevusjooks

Laupäeval, 22. aprillil toimus heategevuslik järvejooks Tõrvas Vanamõisa järve ääres, millest kogutud tulu läheb Vanamõisa järve äärde lasteatraktsiooni soetamiseks!

Jooksuga tähistati ka 80 aasta möödumist sellest kuupäevast (21. aprill 1937), mil Tõrvale omistati Vabariigi Valitsuse poolt suvituslinna tiitel!

Oli päikest ja oli lörtsi, kuid lastejooksul ja järvejooksul (lühike u 900 m ja pikk distants 3,3 km) oli osalejaid kokku 65 inimest ja tulu kogunes kokku 230 eurot!

Varasemalt oli kokku lepitud, et järvejooksul kogutud tulule lisab Tõrva linn omalt poolt sama palju juurde. Jooksul parimaid välja ei selgitatud, jooksu eesmärgiks oli tulla välja liikuma ja sealjuures ka koos anda oma panus lasteatraktsiooni soetamiseks randa.

Suured tänud kõigile osalejatele, kes vaatamata muutlikule ilmale siiski oma laupäeva hommiku otsustasid sportlikult veeta! Suured tänud avanumbrite eest tantsuklubi HOP tantsijad ja juhendajad Kerli Vessin ja Liia Ruusmann.

Suured tänud Sandra Viljumson soojenduszumba eest. Suured tänud OÜ Vahtre VK jäätise eest kõigile osalejatele ja suured tänud Valgamaa Tervisenõukogule toetamise eest.

Jooksu korraldasid Tõrva linn ja MTÜ Tõrva Spordiselts, eestotsas linna spordimetoodiku Tiina Neumanniga. Üritust juhtis Kristjan Moorast ja jooksjate innustamiseks sportis jooksul kaasa ka tõrvakast superstaarisaate finalist Gertu Pabbo!