Tõrva linna läbib suur rattasõit

30.aprill toimub taas Hawaii Expressi suur rattasõit- Gran Fondo Tartu-Viljandi. Rattasõit läbib ka Tõrva linna.

Gran Fondo on tõlkes "suur rattasõit", mille eripäraks on mägised või pikad rattatrassid.

Ühine suur rattasõit Tartust-Viljandisse on hea ettevalmistus rattavõistlusteks ning suviseks hooajaks kõigile ja paljudele hea võimalus pikemaks rattatrenniks enne suvise triatlonihooaja algust.

Selle aastane esimene suur rattamatk, mis viib ratturid Tartust  Viljandisse, saab alguse kell 9.00 Tartu kesklinnast. Ca 160km puhast Lõuna-Eesti loodust ja kuppelmaastikku.

Rattasõit läbib ka Tõrva linna.

Laupäeva südapäevaks peaksid ratturid jõudma Tõrva keskväljakule püstitatud vahefinišisse, kus pakutakse ratturitele lõunat.

Ratturid saabuvad linna Valga tänav- Metsa tänav- Aia tänav ja liiguvad peale pausi edasi Tartu tänavale, et jõuda õhtuks sõidu sihtpunkti Viljandisse.

Tulge kaasa elama!