Tantsustuudio LYS tähistas 25. juubelit!

2. juuni õhtul tähistas Tõrva tantsustuudio LYS kirik-kammersaalis oma 25. sünnipäeva.

Kontserdil "Unistused" esinesid nii praegused kui ka endised stuudio õpilased.

Tantsustuudio LYS alustas tegevust 1992. aastal Ulvi Riitsalu juhendamisel ning alates sellest on stuudio rühmad osalenud kõigil üld-ja koolinoorte tantsupidudel Tallinnas.

Tantsufestivalil "Koolitants"on LYS korduvalt jõudnud poolfinaali ning osa on võetud Spordiselts "Kalev" korraldatud võimlemispidudest ja võimlemisfestivalidest.

Esinetud on nii kodukohas, maakonnas kui ka kontsertreisidel Lätis, Ungaris, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Sel hooajal valmistub Lys järjekordseks koolinoorte tantsupeoks.

Alates aastast 2008 tegutseb Ulvi Riitsalu juhendamisel ka Lys naisrahvatantsurühm ja aastast 2002. tantsurühm Lys Kantri.