Kokkuvõte Tõrva laste kergejõustikuseriaalist

Tulemused

8. juunill lõppes kolmeetapiline Tõrva kergejõustikuseriaal kuni 14-aastastele lastele.

Mõnusalt soe ilm andis hea võimaluse parandada väikestel sportlastel tulemusi nii 60 kui 300 meetri jooksus, samuti kaugushüppes ja palliviskes. Sündis ka mitmeid isiklikke rekordeid. Rekordiline oli ka seriaali osavõtjate arv, kokku sai seriaalil tulemuse kirja 105 erinevas vanuses last.

Viimasel etapil tehti kokkuvõtted kogu seriaali ajal kogutud tulemustest, arvutati igal alal kaks paremat tulemust punktideks ja selgitati suurema punktisumma kogunud noored sportlased.

Seni kui punkte kokku löödi, said kõik osalejad  maitsta kooki ja vaadata tantsuklubi HOP etteasteid. Seriaali finaalis, suurel autasustamistseremoonial, sai sõna Tõrva linnapea Maido Ruusmann, kes tänas kõiki noorsportlasi, nende vanemaid ja pöidlahoidjaid toreda võistluse eest ja soovis kõigile sportlikku suve.

Kõik seriaalil osalenud said meeneks kenad peapaelad ja vanuseklasside kolm paremat said linnapea poolt kaela kaunid erikujundusega Tõrva 2017 aasta seriaali medalid ja auhinnameened.

Vanuseklasside võitjad:
kuni 6a. : Nora Mai Kool ja Sebastian Peri, 7-8 a. :Mirell Suur ja Erik Laanmäe, 9-10 a. : Isabell Lillo ja Sten- Erik Iir , 11-12 a. :  Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi ning 13-14 a. : Loretta Pohlasalu ja Marius Vister.

Täname kõiki osalejaid, pöidlahoidjaid ja kaasaelajaid ning lastevanemaid. Suur aitäh kohtunikebrigaadile: Ivar Hanvere, Marian Hanvere, Urmas Uhtjärv, Liivi Tafenau, Marje Vahtre, Viljo Grauding, Rein Mikk ,Riina Luik ja kõik teised abilised.

Tänud punktide kiire kokkulugemise eest Askar Neumannile.

Seriaali tulemused on leitavad Tõrva linna kodulehel.

Täname seriaali toetajaid Tõrva linna ja kultuurkapitali Valgamaa ekspertgruppi.

Järgmine sportlik mõõduvõtt toimub juba 16.juunil kell 18.00 kui toimub VI Tantsumäe Mägede Jooks.

Tiina Neumann
Tõrva linna spordimetoodik