« Tagasi

Tõrva Noortevolikogu auhind ootab kandidaate

Tõrva Noortevolikogu ootab taas kandidaate omanimelise auhinna saaja väljaselgitamiseks. Alates 2011. aastast välja antud auhinnaga soovivad Tõrva noored tänada inimesi või organisatsioone, kes on nende kodukohta panustanud rohkem, kui seda ühiskond oleks neilt oodanud.

„Tõrva Noortevolikogu auhind on siinse piirkonna jaoks olulise tähtsusega tunnustus ning saanud kohalike elanike jaoks tähtsaks osaks Noortevolikogu tegemistes," selgitas Tõrva Noortevolikogu esimees Edgar Metsar, „Seetõttu kutsume ka sel aastal üles inimesi märkama enda ümber nii teisi inimesi kui ka organisatsioone, kes meie kodukohta on rohkelt panustanud."

Kandidaadi puhul ei ole noortevolikogu seadnud ühtegi nõuet, kuid esitamisel tuleb ära märkida isiku või organisatsiooni panus Tõrva piirkonda. Kandidaate saab esitada www.torvanoored.ee kodulehel, saates e-maili torvanoored@torvanoored.ee või postiga aadressile Spordi 1, Tõrva linn.  Auhinna saaja väljaselgitamisel hindab noortevolikogu tema panust just kohaliku elu arendamisesse.

„Auhinna kandidaadi esitamisel soovime tähelepanu juhtida ka sellele, et kandidaadi elukoht ei pea olema Tõrva linnas. Seetõttu oleme noortega arvamusel, et auhinna sobilikud on ka need inimesed, kes on palju teinud Tõrva linna naabervaldade jaoks," sõnas Metsar.

Noortevolikogu on auhinda välja andnud juba kuus korda. Esimese auhinna sai 2011. aastal endine Tõrva Gümnaasiumi õpetaja ja koduloomuuseumi eestvedaja Hilma Karu, teise auhinna loodusprojektide eestvedaja Liia Ortus, kolmanda auhinna pälvis noorsootöötaja Merike Soomets ning neljanda auhinna Tõrva Gümnaasiumi õpetaja ja mitmete projektide eestvedaja Katrin Priilaht. 2015. aastal anti järjekorras viies auhind ettevõtlikele noortele, kes veavad Tõrva linnas kultuuripubi Juudast ning eelmisel aastal pälvis auhinna mitmete heategevusprojektide autori ja teostaja Kristiina Luik.

Lisainfo:

Edgar Metsar

metsaredgar@gmail.com

Tel: 58454148