« Tagasi

Viis medalit Eesti noorte kergejõustiku meistrivõistlustest

Rakveres toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel kergejõustikus võitis spordiklubi Viraaž viis medalit!

Noorsoo U-23 vanuseklassi odaviske võitjaks tuli Mirell Luik tulemusega 52.89. Juunioride U-20 odaviske kulla võitis Marcella Liiv tulemusega 50.08. Kaks medalit võitis Katre Marit Liiv, kes sai hõbemedali tüdrukute U-16 kettaheites tulemusega 36.85 ja pronksi odaviskes tulemusega 40.14. Lisaks oli Katre Marit Liiv neljas vasaraheites ja kaheksas kuulitõukes. Tüdrukute U-16 vasaraheites võitis pronksmedali Brit Marii Veri, kelle parim tulemus oli 39.16.