Toimus III Tõrva Rattaöö

Kolmapäeval, 2. augustil 2017 toimunud III Tõrva Rattaööl osales kokku (kes kirja panid) 152 ratturit, seega löödi Tõrva Rattaööde osalejate rekord!

Seekordne Tõrva Rattaöö sai toimuma festivali "Las jääda ükski mets" raames, seega lisaks Tõrva tänavatel ühiskulgemisele said ratturid ka öise lühiloengu Orjakivi ja Vanamõisa järve tekkelegendist Eve Vallistelt!

Kõik osalejad said endale sõidu lõpus ka rattaöö peapaela ja loositi välja ka auhindu Tõrva Spordiseltsilt, Tõrva Linnavalitsuselt ja Maanteeametilt!

Suur kummardus kõigile öistele ratturitele, kes ühissõidule tulid!

Tänud ka korraldajatele Siim Ausmees, Tiina Neumann ja Piret Karu ning ratturite turvalisuse eest hoolitsejatele Reijo Ilisson, Jane Moosus, Kaspar Kask, Madis Mägi ja Tauno Neumann! Aitäh ka Eve Vallistele tarkust jagamast!

Veel tänud Kai Kuuspalule Maanteeametist, kes ratturitele enne sõitu teste tegi ja mänge läbi viis ning varustas kõiki sõitjaid rattale vajalike turvalisuselementidega!

Elagu tõrvakad ja tõrvakate sõbrad, sest te olete ülilahedad, eilne rattatulede rivi oli muljetavaldav!

Pilt: Jaanis Ilves

Tõrva Linnavalitsus