Võimalus liituda kiire Internetiühenduse pakkujatega!

Tõrva linna elanikel on võimalik esitada liitumisavaldusi kaasaegse ja kiire sidevõrguga liitumiseks.Liitumisavaldusi koguvad nii SkyLive Telecom AS kui ka MTÜ Eesti Andmesidevõrk.

SkyLive Telecom AS

SkyLive Telecom AS võtab sooviavaldusi vastu kuni 30. septembrini 2017 ning liitumine on hetkel tasuta. Hilisem liitumine maksab minimaaslet 1200 eurot.

Liitujale avaneb võimalus tulevikus kasutada ülikiiret mahupiiranguta internetiteenust ning vaadata HD pildikvaliteedis digitelevisiooni.

Praegu liitumisel on kampaania korras tasuta ka kõik teenuse tarbimiseks vajalikud seadmed (tavahind 199 eurot). Sooviavalduse saab esitada aadressil https://tulevik.skylive.ee/torva.

Praeguses projektietapis toimub sooviavalduse esitamine, mis ei kohusta sõlmima hilisemat teenuslepingut.

Eesti Andmesidevõrk

Samuti kogub 31. oktoobrini Eesti Andmesidevõrk liitumisavaldusi kaasaegse sidevõrguga liitumiseks kõikjal Valgamaal.

Eesti Andmesidevõrk MTÜ on kohalike omavalitsuste poolt loodud organisatsioon, kes tegeleb sidevõrkude arendamisega maal ja linnade eramajade piirkonnas.

Eesmärgiks on luua Eestis tingimused, et kõigil elanikel ja ettevõtetel on taskukohase hinnaga võimalus kasutada kaasaegseid kiireid ja stabiilseid digiteenuseid (internet, nutika kodu lahendused, digitelevisioon, valvelahendused jm).

Selle eesmärgi saavutamiseks on kohalike omavalitsuste koostöös algatatud projekt Internet Koju, mille käigus toome valguskaabli Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa ja Võrumaa elanike ja ettevõteteni. Kui Sinagi soovid saada endale koju või töökohta maksimaalselt 150 EUR eest valguskaabli, siis esita kindlasti enda liitumissoov sidevõrguga.

Hiljem, kui projekteerimine on juba teostatud, ei pruugi projekti raames olla enam võimalik uute liitumissoovidega arvestada ning sellisel juhul tuleb liitumine teostada eritellimusena. Selline üksiku liitumispunkti lisamine on kulukas ja võib maksta liitujale üle 1200 EUR. Sellest tulenevalt ära jäta võimalust kasutamata ja registreeri kindlasti enda soov, et saada internetikaabel koju või töökohta maksimaalselt 150 EUR eest. Soovi registreerimine pole siduv ja võimalikku liitumistasu küsitakse alles pärast täiendava kirjaliku kinnituse saamist ning ühenduse valmisehitamist.

Vaata lisa ja tee eelregistreering aadressil www.internetkoju.ee.