« Tagasi

Toimus vastuvõtt Tõrva valda edukalt esindanud õpilastele

Tublid õppurid kogunesid 4. juunil Tõrva kultuurimajja, kus vallavanem Maido Ruusmann ja Valgamaa Omavalitsuste Liidu esimees Agu Kabrits tunnustasid tublisid noori, kes on erinevatel olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel häid kohti noppinud. Tunnustuse pälvisid ka laste juhendajad.

Vallavanem Maido Ruusmann ütles, et saali kogunenud noored on eeskujuks kõigile oma eakaaslastele ning soovis, et õpilastel ja nende juhendajatel jaguks ka edaspidi indu tegutsemiseks.

Tõrva valla tunnustuse Tõrva Gümnaasiumist pälvisid Grete-Lisete Gulbis, kes võitis 2-eurose laulupeomündi joonistuskonkursi ja Mairo Jürgens 3.b klassist, kes sai Kagu-Eesti pranglimisel esimese koha.

Tõrva muusikakoolist pälvisid tunnustuse Melissa Maisla ja Kadi-Triin Terve, kes osalesid edukalt konkursil Noor laulusolist.

Valla tunnustuse pälvisid ka õpetajad Maie Kala, Gerta Vister ja Eevi-Eve Valliste.

Kristiina Moora, Sandra Buda, Karl Martin Volver, Birgit Jaani ja Taido Purason märgiti ära, kui tublid õppurid.

Tublid sportlased, kes tunnustuse said:

  • Katre Marit Liiv- mitmekordne Valgamaa koolinoorte meister sisekergejõustikus ja kergejõustikus, mitmekordne Eesti MV medaliomanik, kandideerib omavanuste Euroopa MV-le odaviskes.
  • Rose- Marie Riitsalu- Eesti meister ilu- ja rühmvõimlemises, mitmekordne Valgamaa meister kergejõustikus.
  • Renet Riitsalu – Eesti noorte meister mäesuusatamise suurslaalomis ja paralleelslaalomis.
  • Andre Nahko- Eesti MV medaliomanik kettaheites ja kuulitõukes, mitmekordne Valgamaa koolinoorte meister kergejõustikus ja sisekergejõustikus.
  • Bianka Uhtjärv- Eesti MV lll koht sisekergejõustikus, mitmekordne Valgamaa meister kergejõustikus, murdmaajooksus. Valgamaa meister orienteerumises.
  • Romet Kivi- II koht Eesti MV murdmaajooksus ja 60m jooksus, III koht 200m, 800m ja 1500m jooksus. Neljakordne Valgamaa meister sisekergejõustikus ja viikordne meister kergejõustikus, mitmekordne meister murdmaajooksus.
  • Isabell Mary Luik- mitmekordne Valgamaa koolinoorte meister sisekergejõustikus ja kergejõustikus. Auhinnalised kohad TV-10 olümpiastarti finaalvõistlustelt ja Eesti meistrivõistlustelt.

Hummuli põhikoolist

  • Tanel Põrk - I koht, Eestimaa Spordiliidu Jõud meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses.
  • Jaanika Raidsalu - parim 9 klassi lõpetaja.

Valgamaa Omavalitsuste Liit tunnustas Tõrva Gümnaasiumist:

  • Gaida Kertu Roos – bioloogia I koht, (vabariiklikus voorus IV koht), geograafia I koht, keemia II koht.
  • Risto Riiet – bioloogia I-II koht, ajalugu III koht, geograafia III koht.
  • Katariina Mehide – ajalugu I koht (vabariiklikus voorus IV-V koht), saksa keel I koht, bioloogia III-IV keemia III-V koht.
  • Raahel Tõnisson – saksa keel III koht.
  • Kristopher Raik – ajalugu I-II koht.
  • Virmo Papagoi – füüsika I koht, keemia I koht, inglise keel I koht (8.-14. koht vabariiklikus voorus) matemaatika II.
  • koht Taido Purason – füüsika I koht, keemia I koht (II koht vabariiklikus voorus), ajalugu I koht, bioloogia I koht, geograafia I koht, matemaatika I koht.
  • Kärt Karu – emakeel I koht, ajalugu III koht.
  • Kirke Liis Kokamägi – ajalugu I koht, inglise keel I-II koht, bioloogia I koht, vene keel II koht, Nuputa I koht.
  • Ruben Rahnu – ajalugu I koht.
  • Kirke Klaarika Kristina Kuimet – inglise keel I-III koht, ajalugu II-III koht.
  • Britt Marii Veri – bioloogia I koht.
  • Maria-Helena Lüüs – saksa keel I koht, Nuputa III-IV koht.
  • Martiina Palumaa – saksa keel I-II koht, bioloogia III koht.
  • Lilian Papagoi – saksa keel I-II koht, bioloogia II koht.
  • Õnne Hiiop - bioloogia I-II koht.
  • Raahel Tõnisson – saksa keel III koht.
  • Marlen Kansonen – matemaatika I koht, bioloogia II-III koht, Nuputa III-IV koht.
  • Kersti Põldsalu – matemaatika I koht, Nuputa I koht, bioloogia II-III koht.
  • Mathias Hindre – matemaatika I koht.
  • Helena Pruus – inglise keel I-II koht.
  • Kertu Paas – inglise keel I-II koht.
  • Andres Holts – inglise keel I koht, geograafia III koht matemaatika III koht.
  • Mialiis Laanisto – inglise keel I-III koht.

Riidaja Põhikoolist said tunnustuse:

  • Angela Jaani (Nuputa I koht, matemaatika II-III koht.
  • Kristen Eero Variksoo – matemaatika I koht.
  • Kaidi Kutsar – inglise keel I koht.

Õpetajatest pälvisid Valgamaa Omavalitsuste Liidu tänukirja Avo Sults, Riina Anderson, Marge Kaiv, Eve Tilk, Sirle Jõgi, Dagmar Parts, Heli Veerme, Maris Jaama, Iriina Rei, Ave Rõõm, Hiie Kokamägi, Kersti Sults, Lainge Tangsoo, Malve Zimmermann.

Palju õnne kõigile tublidele noortele ja nende juhendajatele. 

Pildigalerii