Lõppenud on Tõrva kultuurimaja katlamaja rekonstrueerimistööd

Keskkonnainvesteeringute Keskuse ja Tõrva Linnavalitsuse poolt rahastatud projekti raames rekonstrueeriti täielikult katlamaja, mis varustab soojusenergiaga Tõrva kultuurimaja ja Tõrva Linnahoolduse Asutuse ruume.

Tõrva abilinnapea Tõnu Jaansalu sõnul asendati tööde käigus põlevkiviõlil baseeruv katel uue, puidugraanuleid kasutava veekatlaga, mille võimsuseks on 120 kW. „Linna jaoks on oluline, et meie halduses olevad katlamajad oleksid keskkonnasõbralikud ning tarbiksid vähem kütust. Teostatud investeeringu tulemusel väheneb muuhulgas ka soojusenergia hind," lisas Jaansalu.

Tõrva Kultuurimaja katlamaja rekonstrueerimistöid teostas OÜ Kyte.ee. Ehitustööde teostamine toimus ajavahemikul 17.10.2014 – 15.01.2015.

Projekti „Tõrva Kultuurimaja katlamaja rekonstrueerimine"  kogumaksumuseks kujunes 56 929.20 €. Projekti elluviimist toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) atmosfääriõhu kaitse programmist 28 464.60 euroga. Ülejäänud osa eelarvest rahastas Tõrva Linnavalitsus.

Rekonstrueeritud katlamaja asub Tõrva linnas, aadressil Loosi tänav 9.

Lisainfo:

Tõnu Jaansalu