Kolmas "Musta kassi öösel ei näe.." paarisorienteerumine toimus laupäeval, 14. oktoobril.

Kokkuvõte paarisorienteerumisvõistlusest

Alates 21.oktoobrist 2017 moodustub Helme valla, Hummuli valla, Põdrala valla ja Tõrva linna ühinemise teel uus haldusüksus Tõrva vald.

Info Tõrva valla moodustamise kohta

AS Värska Sanatoorium pakub kohalikele omavalitsustele sotsiaalse rehabilitatsiooni paketti raske ja sügava puudega lastele.

AS Värska Sanatooriumi rehabilitatsiooni pakett raske ja sügava puudega lastele

Tõrva Valla Valimiskomisjon registreeris 20.10.2017 Tõrva Vallavolikogu liikmed, asendusliikmed ja lisamandaadid. Tõrva vald moodustub alates 21.10.2017.

Tõrva Valla Valimiskomisjoni teade

Tõrva Linnaraamatukogus on avatud Liivi Orava näitus "Töö ja hobi käsikäes".

Uus näitus Tõrva Linnaraamatukogus

Tõrva Linnaraamatukogus on avatud Liivi Orava näitus "Töö ja hobi käsikäes".

19.-22.oktoobril täitub Tõrva ajalooline kinomaja Koit neljandat aastat dokumentaalfilmidega. Sel aastal toob Tõrva Dokfest publikuni rahvusvaheliste linateoste kõrval olulise valiku kodumaiseid dokumentaalfilme.

Neljas Tõrva Dokfest seab fookusesse Eesti dokumentaalfilmid

Laupäeval peeti järjekorras viies maastikuratta Sügiskross, mis ühtlasi oli 2017. aasta maastikurattakrossi sarja viimane osavõistlus.

Tantsumäel toimus V Tõrva maastikuratta sügiskross

Hääletamissedelite teistkordne lugemine toimub 16. oktoobril 2017 algusega kell 10.00 Tõrva Linnavalitsuse (Kevade 1, Tõrva), II korrusel, volikogu saalis.

Hääletamissedelite ülelugemise info

Tõrva Linnavalitsuse 11.10.2017 korraldusega nr 153 kehtestati Tõrva linna Viljandi tänava ja Tõrva-Kirikuküla-Karjatnurme tee vahelise maa-ala detailplaneering. Kehtestamise otsuse ja planeeringuga on võimalik tutvuda linnavalitsuses (Kevade 1, Tõrva) või Tõrva linna kodulehel www.torva.ee.

Viljandi tänava ja Tõrva-Kirikuküla-Karjatnurme tee vahelise maa-ala detailplaneeringu kehtestamine

Seoses Tõrva keskväljaku sadeveetorustiku rajamisega on Veski tänav 16. oktoobril suletud ajavahemikus 9.00-16.00. Ümbersõit Kooli tänava kaudu.

16. oktoobril on Veski tänav suletud!

7. oktoobril toimunud esimesele Tõrva saunafestile registreerus 12 neljaliikmelist võistkonda ning kuumaks köeti kokku 11 sauna.

Laupäeval toimus Tõrvas esimene saunafestival

Ilmunud on oktoobrikuine Helme Kihelkonnaleht.

Värsket Helme Kihelkonnalehte saab lugeda ka veebis!

Ilmunud on oktoobrikuine Helme Kihelkonnaleht.

Kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel toimub eelhääletamine 9.-11.oktoobrini 2017 kell 12.00-20.00. Tõrva linnas asub valimisjaoskond aadressil Valga 1 (kõrtsihoones), infopunkti ruumides.

Hääletamise info kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel

Linnaraamatukogus on võimalik vaadata Liia Laanmets-Ojapi näitust väikesest kaardikogust.

Avatud uus näitus linnaraamatukogus

19. - 22. oktoobril toimub kinomajas Koit neljandat korda dokumentaalfilmide festival kuhu mahub lisaks filmidele mitmeid arutelusid erinevate ühiskonnategelastega, et astuda sammuke kaugemale enda vaatenurgast ja näha maailma erinevaid varjundeid.

Tõrva Dokfesti programm toob sügisesse armastust

1. oktoobril toimus Tõrva Kirik-Kammersaalis pidulik uute linnakodanike tervitamine ja nimeliste hõbelusikate üleandmine linnapea Maido Ruusmanni ja volikogu esimehe Kalle Visteri poolt. Kokku on viimase aasta jooksul linnas sündinud 28 last.

Tervitati uusi linnakodanikke!

Tõrva linna külastasid sõbrad Leedust, Poolast, Ukrainast, Norrast ja Rootsist. Ühtlasi sõlmis Tõrva linn sõpruslepingud Lazdijai ja Baranivka omavalitsustega.

Tõrva sõlmis sõpruslepingud Ukraina ja Leedu omavalitsustega!

Tõrva linna elanikel on võimalik esitada liitumisavaldusi kaasaegse ja kiire sidevõrguga liitumiseks.Liitumisavaldusi koguvad nii SkyLive Telecom AS kui ka MTÜ Eesti Andmesidevõrk.

Võimalus liituda kiire Internetiühenduse pakkujatega!

25. septembril on Tõrva Raadio eetris vaid üheks päevaks. Sedakorda on stuudioruumid hõivanud Šotimaa noored raadiotegijad, kes sisustavad eetripäeva.

Esmaspäeval saab kuulata erakorralist Tõrva Raadiot

Kandideerimise tähtaeg on 4. oktoober 2017