Tõrva vald premeerib Eesti rekordit uuendanud Magnus Kirti

Tõrva Vallavalitsus otsustas kolmapäeval toimunud vallavalitsuse istungil premeerida tuhande euroga Tõrvast pärit odaviskajat Magnus Kirti viimaste päevade suurepäraste tulemuste eest.

Magnus Kirt viskas pühapäeval odaviskes uue Eesti rekordi 88.45 meetrit. Eile õhtul viskas Kirt teisegi rekordi – 88.73 meetrit.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmann ütles, et viimaste aastate odaviske tulemuste põhjal võime Tõrvat nimetada Eesti odaviske pealinnaks, kust on välja kasvanud Eesti odaviske tipud nii meeste kui ka naiste arvestuses.

«Kohalikud sportlased, kes teevad tugevaid tulemusi, innustavad ka teisi noori piirkonnas aktiivsemalt spordiga tegelema, sest nad näevad, et suure töö taga peitub edu võti,» lausus Ruusmann.