Tõrva Linnavolikogu liikmed

Tõrva Linnavolikogu esimees on Kalle Vister.

NIMI ERAKOND, VALIMISLIIT TELEFON E-POSTI AADRESS
Kalle Vister IRL 516 6628 kalle.vister(at)mail.ee
Vahur Saar Eesti Reformierakond 5814 8111 vahurs(at)hot.ee
Ivar Hanvere IRL 525 5484 ivar(at)torva.edu.ee
Jaanus Võrk IRL 5373 8705 jaanus.vork(at)gmail.com
Marika Kütt IRL 5808 8294 mkmagnetic(at)gmail.com
Ilmar Kõverik IRL 5348 4900 ilmar.koverik(at)gmail.com
Marko Tamm Valimisliit "Tõrvakad" 518 8003 marko.tamm.007(at)mail.ee
Tiiu Vips Eesti Reformierakond 517 9039 tiiu.vips(at)gmail.com
Ilona Leetma Eesti Reformierakond 510 2760 ilona.leetma(at)gmail.com
Eero Viisu Eesti Reformierakond 565 1820 eeroviisu(at)hot.ee
Agu Kabrits Eesti Reformierakond 505 3639 agu.kabrits(at)gmail.com
Thaisi Kalmus Eesti Keskerakond 529 7007 thaisi.kalmus(at)mail.ee
Meelis Raidve Eesti Keskerakond 515 0336 meelisraidve(at)gmail.com
Ahti Saar Eesti Keskerakond 513 5219 ahtisaar(at)hot.ee
Heino Soomlais Eesti Keskerakond 523 5586 heino.soomlais(at)mail.ee