Aita leida Tõrva Swedbanki ruumidele väärikas funktsioon!

Tõrva Linnavalitsus kuulutab välja ideekonkursi, leidmaks uue funktsiooni Tõrva ühes vanimas majas - kõrtsihoones asuvatele Swedbanki ruumidele.

Alates 1. juulist vabanevad kõrtsihoones asuvad 117 m2 suurused teenindusruumid, mis on olnud aastaid pangakontoriks.

Linnavalitsus soovib ideekonkursiga leida ruumidele väärika hoonega sobivat otstarvet.  Kas seal võiks tegutseda mõni tegus organisatsioon, mille tegevus aitab kaasa Tõrva elu- töökeskkonna arengule? Kohvik või linnagalerii?

Paku linnavalitsusele välja oma idee, millist tegevust näeksid Sina tulevikus nendes ruumides! Idee võib olla nii era-, avaliku- kui mittetulundussektori tegevusvaldkondadest.

Mõtteid ja kommentaare saab postitada läbi infovormi.

Tee oma postitus hiljemalt 20. juunil. Kõikide postitajate vahel läheb väljaloosimisele 5 Tõrva Loitsu piletit.

Maido Ruusmann
Tõrva linnapea