Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi võitsid pronksmedalid Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel!

11. oktoobril toimusid Järvakandis Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused, kus selgusid parimad sportlased alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuteni. Võistlusel osales üheksa spordiklubi Viraaž noorsportlast, keda treenib Viljo Grauding.

Poiste U16 vanuseklassis oli läbitav distants 2 kilomeetrit ning pronksmedali võitis Romet Kivi ajaga 6:11. Tüdrukute U16 vanuseklassis läbiti 1,5 kilomeetrit ning kolmandale kohale tõusis Bianka Uhtjärv tulemusega 5:36.

Ühtlasi sai Romet Kivi kätte Eesti Kergejõustikuliidu meene 5.09.2020 püstitatud poiste U-16 vanuseklassi kümnevõistluse rekordi eest, mis on 6704 punkti.