Mandri-Eestile on antud 2. taseme hoiatus!

Ilmateenistus on andnud tänaseks (30.06) Mandri-Eestile 2. taseme hoiatuse (ilm on ohtlik) - tugev tuul, tugev vihmasadu ja äike.

Valga maakond: 30.06 tugev vihmasadu, kohati äike. Oodatav sajuhulk 12 tunni jooksul on 25-40, kohati 60 mm. Läänekaarde pöörduv tuul tugevneb puhanguti 15-20 m/s.

Võimalikud ohud ja vajalik valmisolek – lendavatest esemetest ja äikesest tingitud oht inimestele välitingimustes, teed murdunud puudest suletud, elektriliinide murdumisest elektrikatkestused, suurest sadeveest tingitud uputused linnatänavatel, äikesest tingitud tulekahjud ja elektriseadmete kahjustused. Olge valmis elutähtsate teenuste katkestusteks!

Äikese liikumist reaalajas saab jälgida SIIT

Hoia eemale maha langenud elektriliinidest. Teavita neist Elektrilevi rikketelefoni numbril 1343 ja eluohtlikest olukordadest Häirekeskust numbril 112.