« Tagasi

Tõrva Tule-Päevade koduköögid kutsuvad rikkaliku menüüga!

Tõrva Tule-Päevade raames toimub laupäeval 11.00-15.00 Tõrva keskväljakul koduköökide kokkutulek. Koduköögid on saladuskatet tõstnud, mis maitsvad toidud seekord valikus on. Nimekiri on väga mitmekesine ning maitsenaudingu leiab ka tõeline gurmaan! 

Noortekeskus NORTSI kohvik - Noorte enda kohvik tuleb sel aastal esimest korda koduköökide päevale ja kindla eesmärgiga. Pakume oma kohvikus toitu mida iga noor ihaldab. Mis saab veel parem olla kui mahlane burger, krõbedad friikartulid ja värskendav alkoholivaba Mojito. Samuti pakume maitseelamust ka vegan toidu armastajatele. Teenitud tuluga aga soovime soetada Vanamõisa järve äärde koodilukkudega kapid, kuhu saaks paigutada oma asjad sel ajal, kui ise lõbusasti aega veedad rannas. Tule ja  proovi, mida noored tegelikult süüa tahavad.

KOOPA kohvik - Söögitegemine sai alguse juba ürgsest ajast kui inimesed veel maa sees elasid. Siis pidi sööma seda mida loodus pakkus. Põhisöögiks oli siiski liha ja kui liiga vähe oli, siis uputati see vedelikuga ning nii sündis supp. Ka ürgsel ajal vajas inimene magusat. Kõige paremini sai suu magusaks pabulatega, mis olid rummise järelmaitsega. Ei puudunud ka toidulaualt seened, mis jätkuvalt tekitavad hea tuju. Seda kõike saate näha ja maitsta juba 25 juuli Koopakohvikus

Kairi Tordid telgist leiab sefiirikorvikesi, pavlovaid, sushit ja muud maitsvat. Ole kiire, sest kogused on piiratud!


Taagepera külaselts pakub pakub vurtsujooki, kosutavat koduõlu, suutäis soolast, veidi magusat ja tervistavaid siirupeid ravimtaimedest


Ajurveeda kohvikust leiab täistaimse suussulava wrapi mungoa omleti, koduaaia verinoorte köögiviljade ja tillimajoneesi tilgaga, jõhvikaglasuuris mahevürtsine mandlimaiuse, pisikese koguse roosi-lavendli limonaadi. Kõik pakutav on otsast lõpuni ise varahommikustel tundidel kodus valmistatud ning täiesti puhas mahekraam!

Pagariäri Nunnubun pakub värskeid küpsetisi otse ahjust - söö kohapeal või osta kaasa. Pakkumisele tulevad Nunnubuni legendaarsed kohupiimakorbid, šokolaadi ja kaneeli põimikud, lihapirukad, kringlid, struudlid ja muud põnevat kraami.


Rändresto Bonzai eestvedaja ja peakokk on muusik Andrus Bonzo Albrecht.Bonzai on suuna võtnud Jaapani maitsetele, menüüs on Okonomiyaki, Ramen supp või Miso supp, nuudlid, lisaks Koreapärane hapendatud kapsasalat Kimchi, snäkid ja joogid. Kui põnev!


Legendaarne "Paulovitši siga" tuleb taas! Meeskond "Kodukandi mehed" ei tee enda jaoks asja lihtsamaks ning seekord tuleb pikalt küpsetatud siga, mis on palistatud tervete kanadega. Kuidas see välja kukub? Kui nad seda isegi teaks. See valmib nagu tõeline šedööver, mis koorub vahetult enne ja kõikide silme all. Peakokk Imre Palumets on kulutanud nädalaid oma vaarisade retsepte uurides, et see ennekuulmatu roog valmistada.

Kui kõht on heast-paremast pungil täis, siis saab nautida nii vaba lava etteasteid kui ka värskendada teadmisi ohutust käitumisest Punase Risti, Päästeameti, Politsei, Kaitseliidu ja Maanteeameti korraldataval Ohutuspäeval. Samuti on samal ajal käimas Tõrva Firefighter Challenge!

Pere pisemad saavad osaleda jooksurattavõistlusel, lustida karussellil ja batuudil ning nautida sõita lasterongis mööda Tõrva kauneid kohti. 

Vaata lisainfoga päevakavasid siit: NELJAPÄEV, REEDE, LAUPÄEV, PÜHAPÄEV