Registreeri end Tõrva valla elanikuks ja võida 400 eurot!

Registreerides ennast enne selle aasta lõppu Tõrva valla elanikuks, annad omapoolse panuse valla edasisse arengusse!

Kui oled tõrvakas või Tõrva valla sõber, kuid mingil põhjusel ei ole Sa ennast valla elanikuks vormistanud, siis tee seda enne 31. detsembrit. See otsus tagab, et alates 1. jaanuarist 2021. aastal hakkab Sinu tulumaks laekuma Tõrva valla eelarvesse.

Täpne ülevaade oma elanike arvust ja vanusest võimaldab vallal paremini elukorraldust planeerida. Tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks, sõltub registreeritud elanike arvust. Seetõttu palume kindlasti oma elukohaandmed üle kontrollida, sest see mõjutab näiteks ka erinevate toetuste taotlemist.

Kuidas end Tõrva valla elanikuks registreerida?
• Eesti.ee portaalis – logi sisse ID-kaardi või Mobiil-ID-ga ning esita elukohateate avaldus
• E-postiga – digitaalselt allkirjastatud elukohateate avaldus saada torva@torva.ee
Avalduse leiab Tõrva valla kodulehelt torva.kovtp.ee/taotluste-vormid
• Tõrva vallavalitsuses – täida elukohateate avaldus vallavalitsuses kohapeal

Oluline on iga inimene!

Kõigi uute vallakodanike vahel loositakse välja 2x400 eurot. Loosimine toimub jaanuaris kõikide nende inimeste vahel, kes on kampaania ajavahemikus ehk 16. novembrist kuni 31. detsembrini 2020 ennast registreerinud Tõrva valla elanikuks. Vallasisene ümberregistreerimine ei kvalifitseeru auhinnaraha loosis osalemiseks.

Võitjate nimed avaldatakse Tõrva valla kodulehel.