Tõrva vald ei korralda sel korral aastavahetuse ilutulestikku

Selleks, et vältida inimeste kogunemist ning võimalikku koroonaviiruse levikut, otsustas sel aastal Tõrva Vallavalitsus ära jätta traditsioonilise ilutulestiku laskmise ning uue aasta vastuvõtmise keskväljakul. Aastavahetuse pidustusteks mõeldud raha kogusummas 1500 eurot annetatakse Tõrva Noortevolikogule.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmann sõnas, et võttes täie tõsidusega koroonaviiruse levikut Eestis, on sel aastal Tõrva Vallavalitsuse ühine otsus ilutulestikku mitte korraldada. „Ilutulestik on köitnud ja köidab inimesi ning on igal aastal toonud keskväljakule pidutsema väga palju inimesi. Sel aastal see kahjuks sel viisil toimuda ei saa ning kutsume üles inimesi võtma uut aastat vastu kodus," lisas Ruusmann. „Oleme veendunud, et noorte ägedatesse algatustesse süstitav toetus toob veel rohkem sära silmadesse kui aastavahetusel taevasse lastav ilutulestik."

Tõrva noortevolikogu juht Roosi Rahnu sõnas, et noored pole veel täiesti otsustanud, mida rahaga peale hakata. „Me ei tea, millal koroonaviirusega seotud olukord läbi saab, kuid tahaks korraldada just noortele mõeldud üritusi," sõnas Rahnu.

Ohutut ja meeleolukat aastavahetust!