« Tagasi

SA Tõrva Haigla alustas vaktsineerimisega

SA Tõrva Haigla alustas eile, 12. jaanuaril üldhooldekoduteenusel klientide ja personali vaktsineerimist Covid-19 vastu.
Vaktsiinid saabusid Terviseameti kulleriga 11. jaanuari lõuna paiku. Tellitud 40 doosist vaktsineeriti kolmandik personalist ja 2/3 kliente nii Tõrva kui ka Hummuli üksusest.

SA Tõrva Haigla juhataja Monika Horn sai ka ise eile vaktsiinidoosi. „Mul on hea meel tõdeda, et saame juba vaktsineerida COVID-19 vastu nii oma kliente kui ka personali. Väga loodan, et vaktsineerimisest tulenev immuunsus hoiab ära haigestumise ning maandab haiguskartusest tekkinud ärevust," sõnas Horn.

Tõrva vallavanema Maido Ruusmanni sõnul on hooldekodude vaktsineerimine prioriteet. „Riskirühmade ohutuse tagamine on väga oluline, õnneks pole seni koroonaviirus nendeni jõudnud. Loodetavasti juba õige pea saame võtta viiruselt normaalse igapäevaelu tagasi!" sõnas Ruusmann.

Järgmine vaktsineerimine SA Tõrva Haigla personalile ja klientidele on planeeritud 19. jaanuariks, mille käigus peaksid kõik soovijad esmase vaktsiinidoosi kätte saama.

Vaktsineerimine on nii klientidele kui personalile vabatahtlik.