1. märtsil alustatakse tänavavalgustuse uuendamist Ehitaja tänaval

1. märtsil alustatakse Tõrva tänavavalgustuse uuendamise projekti raames ehitustöödega Tõrva linnas Ehitaja tänaval. Orienteeruv kaevetööde teostamise aeg Ehitaja tänaval on 1. märtsist 12. märtsini. Liiklus võib olla häiritud - palume mõistvat suhtumist. Ehitusleping Tõrva valla tänavavalgustuse uuendamiseks on sõlmitud Leonhard Weiss OÜ-ga, töid teostab alltöövõtja Kagu Elekter OÜ.

Tööde raames asendatakse olemasolevad amortiseerunud lambid tänapäevaste energiasäästlike LED valgustitega, rajatakse uued valgustuspunktid tänavavalgustuse ühtlustamiseks, rekonstrueeritakse elektritoite- ja automaatjuhtimise kilbid ning luuakse renoveeritud tänavavalgustuse kaugjuhtimise ja -jälgimise automaatika (SCADA) süsteem.

Projekti järgselt saavad uued valgustid 629 valguspunkti ja renoveeritakse 15 tänavavalgustuse elektri- ja automaatjuhtimiskilpi üle kogu Tõrva valla.

Osaliselt või täielikult saavad paigaldatakse uued valgustid järgnevatesse Tõrva valla asulastesse: Tõrva linn, Hummuli, Taagepera, Ala, Karjatnurme, Patküla, Jõgeveste, Pikasilla, Kirikuküla ja Linna küla.