Heategevuslik teatejooks toimub 23. septembril üleeuroopalise spordinädala avaüritusena

Üleeuroopalise spordinädala raames toimub heategevusjooks, millest võtavad osa ka Tõrva gümnaasiumi ja Hummuli põhikooli teatejooksumeeskonnad. Start antakse jookule Tõrva gümnaasiumi pargis 23. septembril kell 14.00

Spordinädala alguseks on registreeritud ligi 1000 üritust, oma sündmust saab lisada aadressil www.spordinadal.ee. Spordinädal 2021 patroonid, liikuma innustajad ja eeskujud on alpinist Krisli Melesk, EOK sportlaskomisjoni liige ja äsja karjääri lõpetanud kiiruisutaja Saskia Alusalu, teleajakirjanikud Hannes Hermaküla, Keili Sükijainen, Reet Linna, muusikud Artjom Savitski ja Inger ning TalTechi rektor Tiit Land.

Lapsed ja noored annavad liikumisvõime kaotanud eakaaslaste raviks oma panuse Teatejooksul osaledes. Täiskasvanud saavad laste raviks ning Teatejooksul osalevate noorte panuse tunnustamiseks teha annetuse.

Teatejooks kutsub annetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuses ravil olevate liikumisvõime kaotanud laste heaks!

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks saab annetada:

• Helistades heategevusnumbril 900 7777 (kõne hind on 7 eurot)
  • Tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE451010220268957228 märksõnaga Teatejooks

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on spetsialiseerunud liikumisvõime osaliselt või täielikult kaotanud laste ja täiskasvanute abistamisele. Igal aastal on siin taastusravi ja rehabilitatsiooni saajaid umbes 3500 inimest, nende raviperioodi pikkus on 10 – 60 päeva.

Annetama kutsuvad kergejõustiklased Rasmus Mägi ja Ksenija Balta.