Taagepera raamatukogus on avatud uus näitus!

Taagepera raamatukogus (Alal) on avatud uus ja põnev Ruber Velize näitus "Something more to look at". Näitus jääb avataks 31. jaanuarini.

Ruber Veliz õppis Kuubal San Antonio de los Bañose linnas asuvas Eduardo Abela nimelises kunstiakadeemias maalikunsti, skulptuuri, gravüüri, anatoomilise ja kunstilise joonistamise erialal.

Ruber tuli Eestisse Kuuba muusikalise rühma lauljana. Nüüd elab ta Tallinnas, pühendades oma elu kunstile  — maalikunstile ja muusikalе. Ruber Velizi jaoks on maalikunst – mõtete ja emotsioonide jäädvustamine lõuendil – iselaadi teraapiaks, pürgimiseks isikliku arengu suunas.

Tööde teemad, vormi, värvi, piirjooned, kompositsiooni ammutab noor kunstnik sealhulgas ka unenägudest, üritades tabada, illustreerida ja jäädvustada oma maalides salajased soovid ja spontaansed kujutelmad sellest illusoorsest maailmast, kus valitseb alateadvus.

Taagepera raamatukogu lahtiolekuajad:

• E,T,N,R 11.00-17.00