Tõrva laulupoisid tegid Valgamaa poistelaulu konkursil hea tulemuse

Laupäeval peeti Valga kultuuri- ja huvialakeskuses lauluvõistlus Valgamaa Poistelaul 2014, kus selgusid juba üheksandat korda Valgamaa parimad noormehed laulmises.

Osaleti mitmetes vanusekategooriates ning kuni 8-aastaste poiste seas saavutas esikoha Tõrva poiss Riivo Pippar, teise koha omanikuks sai Chris Marcus Krahv ning kolmandaks jäi Emil Saaroja.

9-12 aastaste poiste vanusegrupis tõi esikoha Egnar Hernits, kes on samuti Tõrva poiss. Tema järele tulid Joonas Hendrik Mägi ning Kairo Vaher.

16-18 aastaste noormeeste vahel oli tihe konkurents ning kolm esikohta said samuti Tõrva noormehed: Hardo Adamson, Karl-Sander Soro ning Valdek Ott.

Rahva rõõmuks esinesid popuriiga erinevates lauludest kolm noormeest Tauri Pai, Valdek Ott ning Hardo Adamson, kelle esitus võeti suure energia tõttu väga soojalt ja sõbralikult vastu.

Zürii valis ka noormehed, kes pääsesid edasi maakonna lauluvõistluseValgamaa laululaps 2014 finaali. Nendeks olid Egnar Hernits ning Hardo Adamson.

Poistelaul naaseb aga järgmisel aastal ning oodatakse laulma uusi ja uusi noormehi.