Tõrva talispordihooaeg lõppes ühise matkaga!

9. märtsil toimus Tõrva kevadmatk kokku 52 matkaja osavõtul.

Matk algas kell 12.00 Tõrva Gümnaasiumi juurest ning kulges päikesepaistes mööda Tõrva linna ümbritsevat terviserada kuni Riiska linnaosas asuva bistrooni Väike Tõnisson.  Jalgsimatka pikkuseks kujunes 11 km, mis kiiremate matkajate poolt läbiti 1,5 tunniga.

Bistroos pakuti osalejatele matkasuppi ja kooki. Samuti tehti kokkuvõtteid Tõrva talvisest spordihooajast ja tänati tublimaid osalejaid.

Kokku toimus 2014. aastal neli Tõrva suusaseriaali üritust (12.01, 17.01, 07.02, 09.02), millest võttis osa kokku 31 erinevat suusahuvilist. Kõikidel etappidel osalesid:

• Eston Sinisalu – poisid kuni 6a
  • Elise Pauline Kõverik – tüdrukud kuni 6a
  • Kurmo Külm – poisid 13-14a
  • Askar Neumann – poisid 13-14a
  • Kaja Tättar – naised 45-54a
  • Tiina Neumann – naised 45-54a
  • Aivar Lillipuu – mehed 60+
  • Liivi Tafenau – naised 55+

Lisaks suusaetappidele toimusid ka talvematkad (01.01,19.01, 26.01, 24.02), mille etappidest võttis stabiilselt osa 50-55 inimest. Kolme esimese matka kontrollpunkt asus Härmal, IV matka kontrollpunkt aga Tõrva Gümnaasiumi juures.

Tõrva sporditalve lisas uudsust esmakordselt toimunud Tõrva maastikuratta talikross, mis meelitas Eesti Vabariigi aastapäeval Tõrvasse tulema kokku 59 rattasõpra. Rattasõbrad koos matkajatega läbisid meie riigi sünnipäeva auks kokku 960 kilomeetrit.

Tõrva sporditalve üritused toimusid Tõrva Spordiseltsi ja liikumissarja Meie Liigume eestvedamisel. Ettevõtmisi toetasid Meie kauplus, bistroo Väike Tõnisson, Eesti Kultuurkapitali Valgamaa Ekspertgrupp, OÜ Ilmar&N, Tõrva Tarbijate Ühistu, OÜ EnergiaProjekt,

Tõrva kevadmatka korraldasid Tõrva Spordiselts ja liikumissari Meie Liigume. Ettevõtmist toetasid Meie kauplus, bistroo Väike Tõnisson ja Eesti Kultuurkapitali Valgamaa Ekspertgrupp.

Pidigalerii