Tõrvakaid tunnustati Valgamaa tänuüritusel!

Täna Otepääl toimunud tänuüritusel anti üle Valgamaa Spordiliidu ja Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupi tunnustused.

🔹 Aasta kultuuripärli pälvis noorsportlane ROMET KIVI, kes viimastel aastatel tõusnud Eesti noorte kergejõustikulootuste tabelis selgesse ja kõige kõrgemasse tippu, olles mitmetel aladel Eesti parim ning mitmevõistluse talent.
🔹 Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp andis aastapreemia spordi valdkonnas Romet Kivi treenerile VILJO GRAUDINGule, kes on läbi aastakümnete olnud Tõrva spordiklubi Viraaž eestvedaja, hoidnud hoolega korras Tõrva linna spordihoonet, parandanud läbi erinevate projektide hoone seisukorda ning loonud uusi võimalusi sportimiseks.
🔹  Kategoorias lootustandev noor pälvis aastapreemia HARDO ADAMSON, kes pälvis eelmise aasta lõpus lavakunstikooli väga hinnatud Panso preemia, mida saavad vaid kõige silmapaistvamad üliõpilased.
🔹 Lootustandev noor kategoorias pälvis tunnustuse ka MAIKO TAMM, kes on tehnikaspordimaailmas jõudnud märkimisväärsete tulemusteni. 2020. aasta oli Maiko Tamme jaoks väga tiitliterohke – näiteks Läti MV hooajal oli ta parim noorsportlane kogu sarjas.
Samuti pälvisid mitmed tõrvakad tunnustused Valgamaa Spordiliidu poolt.
🔹 Tüdrukute U16 klassis nimetati 2020. aasta parimaks SK Viraaž spordiklubist loodustandev kergejõustiklane BIANKA UHTJÄRV, poiste U16 klassis ROMET KIVI. Neiude U20 nimetati parimaks samuti SK Viraažis treeniv kergejõustiklane KATRE MARIT LIIV. Naiste seeniorite klassis võidutses tõrvalanna PIRET GRANOVSKAJA, kellele oli viiruselevikust hoolimata hea hooaeg - Balti ja Eesti seenioride meistrivõistlustel toodi koju mitmed esikohad.
🔹 Tehnikaspordis olid samuti tõrvakad võidukad – meeste autospordi kategoorias tunnistati parimaks bagikrossiga tegelev JANAR KADAK ning noorte autospordi kategoorias MAIKO TAMM.
🔹 Valgamaa heaolu ja turvalisuse edendajaks nimetati politseikapten ALEKSANDER ZEMSKOV, kes on hinnatud partner keeruliste lähisuhtevägivalla juhtumite lahendamisel. Laste ja perede heaolu ning turvalisus on läbi aegade olnud staažika politseikapteni südameasjaks.

Palju õnne laureaatidele ning suurt teotahet edaspidiseks!