« Tagasi

Muudatus 10. augusti keskväljaku kontserti esinejate osas

Kuna kuum suvi on nii artistidele kui korraldajatele palavalt mõjunud ning pannud esinejate esinemisgraafikud pinge all praksuma, siis teatame, et ansambel Shanon ei jõua oma kuulajaid rõõmustama reedel 10. augustil, vaid esineb Tõrva keskväljakul hoopis laupäeval 11. augusti õhtul kell 19 ja seda kuulajate jaoks täiesti tasuta.

Inimesed, kes plaanisid tulla reedel (10. augustil) keskväljakule head muusikat ja õdusat miljööd nautima, ei pea ka pettuma, sest toome teie ette siiski Lepatriinu, Aropi ning erikülalisena astub üles Tõrva juurtega muusik Freddy Tomingas koos ansambel Riffiga. Kontserdi algus on kell 19. Ka see on kõigile tõrvakatele ja Tõrva sõpradele täiesti tasuta.

Kes on aga pileti juba reedeseks kontserdiks ära ostnud, siis need ostame soovi korral tagasi. Piletid ostetakse tagasi Piletilevis, Tõrva Turismiinfopunktis, Keskväljaku Lillesalongis, Tikste Konsumi lillepoes, Maxima lillepoes ning Tõrva Vallavalitsuses sekretäri juures (Kevade 1).

Vabandame ümberkorraldusest tingitud tekkida võivate ebameeldivuste pärast ning ootame kõiki nii reedel kui laupäeval Tõrva keskväljakule mõnusat muusikat nautima.

Tõrva Vallavalitsus