« Tagasi

23. septembril toimub Tõrva valla liikumispäev

MTÜ Tõrva Spordselts kutsub liikumisharrastajaid Tõrva valla liikumispäevale.

Taagepera puhkepiirkonnas toimub pühapäeval 23.septembril liikumispäev, algusega kell 11.30 kogunemisega Taagepera külamaja ees.

Liikumispäeval saab iga osaleja valida kehe erineva liikumisürituse vahel: tõukerattamatk või kepikõnni ja käimisretk. Liikumispäevast osavõtuks on vajalik eelnev registreerimine ürituse läbiviija Loodusturism OÜ kodulehel: https://loodusturism.ee/et/plaanilised-matkad   valida omale meelepärane üritus.

Täiskasvanutele maksab tõukeratta laenutus 10 ja lastele 5 eurot. Jalgsimatk on tasuta, käimiskeppide laenutus 4/2 eurot.

Liikumispäevale saab minna ühiselt bussiga, bussisõidu soovist palun reedeks 21.septembriks teada anda tiina.neumann@torva.ee.

Kogunemispaigas Taageperas  saab iga osaleja omale sobiva liikumisvahendi ja üheskoos võetakse ette kell 12 algaval retkel 15 km pikkune sõit tõukeratastel või jalgsimatk sealsetel küla- ja metsateedel.

Tõukerattamatk sobib lastele, koolinoortele ja ka täiskasvanutele ning nendega liikumine ei nõua osalejalt varasemat kogemust. Tõukerattasõit ise on lõbus, jõukohane ja kergesti õpitav kõigile ning pakub omamoodi elevust. Lükkad ühe jalaga hoogu, teisega seisad tallalaual - on ju imelihtne.

Olete kõik lahkelt osalema oodatud!