« Tagasi

Uus töötaja Tõrva Vallavalitsuses

Hummulis alustas tööd uus noorsootööspetsialist Romet Piller. Muuhulgas on ta ka uus Tõrva kultuurimaja kunstiline juht.

Romet on lõpetanud Tõrva Gümnaasiumi, misjärel asus õppima Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse kultuurikorralduse erialale.

Romet rääkis, et töö Hummulis on tema esimene nii-öelda päris töö. Varasemalt on ta juhtinud näiteringi tööd Tõrva noortekeskuses ning teeb seda jätkuvalt. Samuti annab ta Tõrva Gümnaasiumis draamaõpetuse tunde. Viljandis elades töötas ta aga näiteks teatris Ugala publikuteenindajana. Viimased viis suve on ta olnud ka Headesti keele ja kultuurilaagri noortejuht.

Tõrva vallas tööle asudes tegeleb ta poole kohaga noorsootöö ja poole kohaga kultuuritööga. Romet loodab, et kultuuripoolel saab ta rakendada ülikoolis õpitut ning Hummuli elu põnevamaks muuta. Kõige enam ootab uus töötaja, et Hummuli inimesed ta omaks võtaksid, sest nii kultuuri- kui noorsootöö edukaks toimimiseks on tema sõnul vaja koostööd.

Küsimuse peale, miks noor inimene koduvalda tööle jääb, seletas Romet, et Tõrva on arenev piirkond, kuhu tullakse järjest rohkem tagasi kui kusagil mujal on käidud ja elu nähtud.

«Seega miks mitte panustada ja anda tagasi piirkonnale, sest Tõrvas elades ja kasvades on mul olnud väga head võimalused hariduse omandamiseks ja huviringideks. Siin töötades saan omaltpoolt ka piirkonda tänada,» lausus Romet.

Soovime jõudu uues töös!