« Tagasi

Eesti aasta meessportlane on tõrvakas Magnus Kirt!

Eesti aasta meessportlase tiitli pälvis esmakordselt tõrvakast odaviskaja Magnus Kirt.

Aasta meessportlane selgus rahva, spordiajakirjanike ja spordiorganisatsioonide hääletustulemuste liitmisel. Võitjate väljaselgitamisesse andsid oma panuse rahvahääletusel koguni 62 660 unikaalset hääletajat, rekordiliselt 67 spordiorganisatsiooni ning 49 spordiajakirjanikku.
 
Lisaks Kirdile olid nominendid veel rallisõitja Ott Tänak, epeevehkleja Nikolai Novosjolov ja mitmevõistleja Maicel Uibo.
 
Magnus Kirt tänukõnes: "Suur tänu! Ossaa! Oli väga suur au olla ainuüksi nominent, aga siin olla ja Kristjanit käes hoida on väga-väga meeldiv tunne. Aitäh! Usun, et seda pingerida polnud kõige lihtsam paika panna.
 
Oma hooajale tagasi vaadates tahaksin rõhutada oma tiimi tähtsust. Marek Vister, Indrek Tustit ja Heiko Väät on teinud kõik, et mina nende tulemusteni jõuaks. Tahaks tänada fänne, toetajaid ja kõige rohkem oma perekonda. Ilma teieta polnuks see võimalik. 
 
On olnud suur au nende inimestega koos seda teekonda käia ja protsessi nautida. Aga väga pikalt ei tohi end mugavalt tunda, sest väga palju tähtsat on veel ees. Loodetavasti suudame tänu tarkadele otsustele pakkuda veel palju häid emotsioone."