Coolbet suvevolle Tõrvas

Sel aastal oli juba kaheksas suvi, mil Tõrva Võrkpalliklubi viis Riiska järve ääres läbi Suvevolle ürituse, mille üle-eestiline nimisponsor on Coolbet.

Eesti Võrkpalli Liidu poolt üle-eestiliselt toimuva ürituse peamine eesmärk on võrkpallimängu populariseerimine harrastajate seas. Võrkpallivõislus viiakse läbi samaaegselt 16 Eestimaa paigas.

Võistlusele registreerutakse individuaalselt ja võistkonnad moodustatakse kohapeal – esimesel etapil loosi abil, järgmistel etappidel aga juba eelmistel kordadel saavutatud tulemuste põhjal saadud reitingu alusel. Seega iga etapp kohtuvad võiskondadena erinevad inimesed, mis annavad võimaluse end proovile panna mitte ainult võrkpallioskuses vaid ka äärmiselt olulisel võiskonnaspordi kõrvaoskusel – koostöövõimekuses ja suhtlemises.

Sel aastal võttis üritusest osa kokku 53 erinevat inimest, kes kamba peale osalesid 146 korda. Tähelepanuväärne oli, et peaaegu pooled osalejad ehk 21 inimest osales kõigil etappidel. Võimalik, et heaks motivaatoriks oli ka SKAN HOLZ Helme AS poolt välja pandud lastemaja, mille loosisime välja osalejate vahel, kes osalesid kõigil neljal etapil. Loosiõnn naeratas seekord Gaida Kertu Roos'le. SKAN HOLZ Helme pani välja ka meened Tõrva etappide parimale naisele ja mehele. Tiitli võitsid üsna pika edumaaga Karoliina Kallion ja Janek Pisartšik.

Suur tänu kõigile toetajatele, kes panid välja auhinnad omanimelistele etappidele: Läti Saatkond, COOP Tõrva, Helme Graanul OÜ ja Würth AS. Taustajõuna aitas ürituse toimumisele kaasa Tõrva Vallavalitsus ja vahetult enne võistlussarja algust aitas Tõrva Linnahooldus paigalda Kohaliku omaalgatuse programmi toel soetatud piirdeaia Riiska palliväljakute äärde. Tänu sellele on mängijatel edaspidi aastaringi esteetiline pallitõke ning mängu saab pikkade palliotsimise pausideta nautida. Teistes Eesti linnades on võimalik sama ürituse raames veel neljal teisipäevaõhtul palli mängida.

Tõrvas on aga järgmisena plaanis teha Tõrva Tule-Päevade lõpetuseks üks tore rannavõrkpallivõistlus SEGAPAARIDELE. Rannavõrkpallifännid broneerige pühapäev, 21. juuli ja olge koos vastassoost paarilisega kell 11 Riiska järve rannas! Tõrva Võrkpalliklubi viib seal läbi Mulgid platsile rannavõrkpalliturniiri.

Täpsem info Tõrva Võrkpalliklubi Facebooki lehelt ja kodulehelt www.tõrvavk.eu.