« Tagasi

Toimus Tõrva valla orienteerumisesmaspäevakute esimene etapp

5. augustil sai alguse Tõrva valla orienteerumissmaspäevakute sari.Esimese osavõistluse stardipaik asus Riiska järve ääres.
 
Orienteerumisklubi Käbi oli ette valmistanud 4 erineva pikkusega orienteerumisrada, lühemal 0,9 km pikkusel rajal tuli leida 4  ning pikemal 2,7 pikkusel rajal 7 tähisega kontrollpunkti. Kasutusel SI-ajavõtt. Kokku läks rajale 61 orienteerumishuvilist ! Tähiseid läksid rajale leidma lisaks Tõrva valla liikumisharrastajatele ka külalised Valgast, Tsirguliinast, Karksi- Nuiast ning Ukrainastki.
 
Rajad polnud tehniliselt kuigi keerukad, aga mõnel osalejal tuli apsakas sisse kas liigsest kiirustamisest või tähelepanematusest. Lisaks üksikvõistlejatele sai rajale minna ka pereklassis, kus võistkonna moodustavad täiskasvanud ja lapsed, kellest üks peab olema kuni 9-aastane.
 
Kes aga arvab, et orienteerumine veel keeruline, võib osaleda käijate klassis.
 
Igal osavõistlusel loositakse ka loosiauhindu: esimesel etapil naeratas loosiõnn teile - Pavel Samar, Kristo Oja ja Gerda Altement.
 
Tõrva valla orienteerumise esmaspäevakud on kolme osavõistlusega, kokkuvõtete tegemisel läheb arvesse kahe etapi tulemus - seega, kes esimesel võistlusel ei saanud osaleda, siis teine osavõistlus toimub 12.augustil. Start avatud kell 17.00-18.00 Helme ordulinnuse parklas. Kolmas osavõistlus toimub 26.augustil ja siis on võistluskeskus Tõrva vallavalitsuse juures (Kevade tn 1.)
Kolmanda osavõistluse järel toimub kokkuvõtete tegemine ja autasustamine.
 

Tulemused