Hea Tõrva valla elanik – avalda oma arvamust!

Tõrva Vallavalitsus on valla elanike seas läbi viimas kultuuritarbimise ja raamatukogu teenuseid puudutavaid uuringuid.

Uuringute eesmärgiks on kaardistada Tõrva valla elanike kultuuritarbimise ja raamatukogu teenuste tarbijate harjumusi ja ootusi.

Kultuuritarbimise ja raamatukogu teenuseid puudutavatele küsitlustele on võimalik vastuseid anda kuni 31.10.2019.

Kultuuritarbimise küsitlusele saab vastata elektrooniliselt SIIN.

Raamatukogu teenuste tarbimise küsitlused on edastatud elektrooniliselt registreeritud lugejatele.

Paberkandjal küsitlusvorme on võimalik täita Tõrva valla raamatukogudes, Tõrva linna uues bussijaamas ja Tõrva kinos Koit.

Uuringu tulemustest avaldatakse kokkuvõte novembrikuus Tõrva valla koduleheküljel.

Kõikide uuringutes osalejate vahel, kes jätavad meile enda kontaktandmed loosime välja Lossispaa Wagenkülli spaa külastuse kahele.

Tõrva Vallavalitsus