Noorsootöö nädal keskendub sellel aastal tervisele!

Tõrva Avatud Noortekeskus annab osalusvõimaluse noorsootöö nädala raames mitmetes tegevustes, mis on seotud noorte vaimse, füüsilise ja sotsiaalse tervisega.

NELJAPÄEVAL, 21. novembril seame fookusesse noorte toitumise ja sellel päeval on meie keskuses RÄMPSTOIDUVABA PÄEV!

Ootame kohtuma toitumisnõustaja KERTTU SIIM-WILCOX'iga!

Kohtumisel räägime tervislikust toitumisest ja selle olulisusest, saame teada hommiku- lõuna- ja õhtusöögi retsepte ning valmistame ka ise mõned tervislikud ampsud.
Osalejad saavad küsida ka anonüümseid küsimusi seoses toitumisega ja söömishäiretega!

Osalemine on TASUTA, aga anna oma soovist teada noorsootöötajale!

TOITUMISNÕUSTAJA KERTTU:

Kerttu on tervise-ja toitumisnõustaja, kes õpetab tervislikku toitumis-ja eluviisi. Lisaks individuaalsele nõustamisele viib ta läbi toitumisalaseid loenguid, töötubasid ning kaalugruppe.

Lisaks on Kerttu mäesuusatreener mäesuusaklubis Väike-Munamägi.

Kerttule meeldib toitu ise kasvatada, ning uusi, tervislikke ja maitsvaid retsepte välja töötada. Ning loomulikult seda kõike teistega jagada.

Kui me oma keha armastame ja seda õigesti toidame, saame me olla terved ja õnnelikud, me väldime haigusi ning meil on rohkelt energiat. Iga inimene on individuaalne, kuid samas terviklik. See tervik tuleb hoida tasakaalus ning Kerttu aitab inimestel selle tasakaalu leida.

Kerttu on Tartu Tervisekoolis läbinud toitumisnõustaja õppe (2014) ja hiljem mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise alal. Tervisenõustajaks (health coach) õppis ta Integratiivse Toitumise Instituudis, USA's (2016). Lisaks on Kerttu lõpetanud ka Rekreatsioonikorralduse bakalaureuseõppe (TLÜ 2005), tal on Seiklusspordi Juhtimise rakenduslik kõrgharidus (Garrett College, USA, 2006) ja Õigusteaduste bakalaureus (TÜ 2011).

Kerttu tegemistega võite lähemalt tutvuda: Facebook: Wholesome K LLC, Instagram: healthcoach_kerttu

INFO: noorsootöötaja kertu@torva.ee 5197 5338

Ootame kohtuma toitumisnõustaja KERTTU SIIM-WILCOX'iga!

Osalemine on TASUTA, aga anna oma soovist teada noorsootöötajale!

TOITUMISNÕUSTAJA KERTTU:

Lisaks on Kerttu mäesuusatreener mäesuusaklubis Väike-Munamägi.

INFO: noorsootöötaja kertu@torva.ee 5197 5338