Mulgi Kultuuri Instituut kutsub kõiki mulke ja mulgimeelseid üles saatma sel aastal oma jõulusalmid ja -soovid mulgi keeles.

Saada oma jõulusoov tänavu mulgi keeles!

Pakkumus tuleb esitada hiljemalt 16.12.2020 kell 16.30 aadressile torva@torva.ee.

Pakkumuskutse: Vanamõisa elamupiirkonna detailplaneeringu koostamine

1. detsembril autasustati Tallinnas PROTO avastustehases õpilasleiutajate riikliku konkursi parimaid.

Tõrva gümnaasiumi noored leiutajad tõid koju preemiaid!

Hummuli Agro OÜ otsustas Hummuli lasteaed Sipsikule teha omanäolise jõulukingi, kui koostöös lasteaia ja Tõrva vallavalitsuse töötajatega tekkis idee luua väliklass õppelauda näol.

Hummuli lasteaed saab õppelauda!

18. novembril tähistasid Valgamaa maleva kaitseliitlased ja Naiskodukaitse Valga ringkonna naiskodukaitsjad Valgamaa maleva 102. aastapäeva Otepää kultuurimajas.

Helme üksikkompanii nooremseersant Anti Altement on Valgamaa aasta kaitseliitlane!

Esmaspäeva õhtul kuulutati EMTA lavakunstikoolis koolipere keskel välja Panso auhinna laureaat, XXX lennu näitleja õppesuuna üliõpilane Hardo Adamson, kes pärit Tõrvast.

Tõrva noormees Hardo Adamson pälvis Panso-auhinna!

Peagi on valmimas Tõrva valda Sooglemäele Mulgimaad ja mulgi kultuuri tutvustav külastuskeskus – Mulgi Elamuskeskus.

Anna oma panus Mulgi Elamuskeskuse muuseumikogusse ja võid võita auhindu Wagenküllilt!

Jõulud lähenevad hoogsalt - tuletame meelde info seoses kommipakkide ja jõulutoetusega.

Kommipaki ja jõulutoetuse info

1. detsembrist kuni 31. detsembrini on Taagepera raamatukogus võimalik vaadelda Eerik Hundi fotonäitust "Oma silmaga":

Taagepera raamatukogus avatakse uus näitus!

29. novembril toimusid esimese advendi üritused mitmel pool Tõrva vallas.

Tõrva vallas tähistati esimest adventi

29. novembril toimusid esimese advendi üritused mitmel pool Tõrva vallas.

Valga Kultuuri- ja huvialakeskuses 27. novembril toimunud pidulikul tunnustussündmusel kuulutati välja „Valgamaa ettevõtluse auhind 2020" konkursi võitjad

Combiwood on Valgamaa parim tootmisettevõte!

Konkursile Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik laekus 16 kandidaati, suurema tunnustuse pälvisid neist kolm - nende seas ka RItsu külaselts kui kogukonnale uue hingamise tooja.

Ritsu külaselts pälvis tunnustuse kui kogukonnale uue hingamise tooja

Ehitustööd algavad detsembri alguses ning staadioni planeeritav valmimisaeg on 2021. aasta suvi.

Tõrva gümnaasiumi staadioni rekonstrueerimise leping sai allkirjad!

Postkastidesse ja Tõrva valla kodulehele on jõudnud novembrikuu Tõrva Teataja!

Novembrikuu Tõrva Teatajat saab lugeda kodulehelt!

Postkastidesse ja Tõrva valla kodulehele on jõudnud novembrikuu Tõrva Teataja!

Terviseameti info kohaselt on hetkel Tõrva vallas püsivalt elavatest isikutest koroonaviiruse positiivse proovi andnud üks inimene.

Koroonaviirusega seotud infot 24. november seisuga

24. novembril toimus Ritsu külaseltsi võõrustamisel esimest korda Tõrva valla külade ümarlaud

Külaseltsid said kokku ümarlauas

20. novembril tähistas Tõrva muusikakool auväärset 35. sünnipäeva kauni kontserdiga. Viiruseohu tõttu oli seekord kontsert kinnine.

Tõrva Muusikakool tähistas 35. sünnipäeva

Koroonaviirus on Eestis jõudsalt levimas ning on jõudnud ka Tõrva.

Terviseameti teade Tõrva gümnaasiumile

Koroonaviirus on Eestis jõudsalt levimas ning on jõudnud ka Tõrva.

Tõrva kirik-kammersaalis on vaatamiseks üles pandud maalikunstniku ja graafiku Artur Kuusi alias Tuur näitus nimega „Valged alustavad ja värvilised lõpetavad“

Tõrva kirik-kammersaalis saab näha Artur Kuusi näitust

Novembri eelviimane nädal on kuulutatud üleeuroopaliseks jäätmetekke vähendamise nädalaks (European Week for Waste Reduction).

Jäätmetekke vähendamise nädal

Näitan: 1-20