Algatamise korralduse ja lähteseisukohtadega on võimalik tutvuda Tõrva valla veebilehel ja Tõrva Vallavalitsuses.

Tõrva Vallavolikogu 20.10.2020 otsusega nr 1-3/2020/19 algatati Vanamõisa elamupiirkonna detailplaneering

Keskkonnaloa taotlus ja muud asjasse puutuvad dokumendid on kättesaadavad keskkonnaotsuste infosüsteemis KOTKAS

Keskkonnaloa taotluse avalikustamine

Erinevate tootjate seadmed võivad olla erineva elueaga, tavaliselt on selleks 7 kuni 10 aastat.

Kontrolli suitsuanduri säilivusaega!

Tõrva Vallavalitsus korraldab Tõrva linnas tasuta puulehtede äraveo 4., 12., 18. ja 25. novembril.

Sügislehtede tasuta äravedu Tõrva linnas

31. oktoobril kell 14.00, avaneb korraga kaheksas Eesti väikelinnas näitus “Plats! Väärikas kahanemine. Kaheksa linna

Laupäeval avatakse Tõrva bussijaamas näitus "Plats! Väärikas kahanemine. 8 linna"

Tõrva mälumäng 2020 viimane voor toimub 13. novembrill kell 19.00 Tõrva gümnaasiumi aulas.

Tõrva mälumängu viimane voor toimub 13. novembril!

Laupäeval, 24. oktoobril toimus Tõrva Noortekeskuse saalis seltsi Eluratas traditsiooniline sügispidu.

Seltsi Eluratas liikmed pidasid sügispidu

Värskest lehest saab lugeda Valgamaa aasta õpetajast, Vello Padriku eluloost kui ka Helme aleviku arendamisest.

Ilmunud on oktoobrikuu Tõrva Teataja!

Tegevustoetust saab taotleda Tõrva valla territooriumil huviharidust või -tegevust korraldav eraõiguslik juriidiline isik ja Tõrva Vallavalitsuse hallatav asutus.

Huviringide tegevustoetust 2021. aastaks saab taotleda 31. oktoobrini

Tõrva Vallavolikogu otsustas 20.oktoobril 2020 kiita heaks Tõrva valla arengukava 2020-2025 ja eelarvestrateegia 2020-2024 eelnõu ning suunata need avalikule väljapanekule.

Tõrva valla arengukava ja eelarvestrateegia avalik väljapanek

Tõrva Vallavalitsus on avaldanud Riigihangete registris lihthanke „Tõrva liikumisradade vee- ja elektrisüsteemide rajamine“

Lihthange: Tõrva liikumisradade vee- ja elektrisüsteemide rajamine

Koolivaheajal on toimumas palju põnevat Tõrva noortekeskustes ja -tubades!

Koolivaheaeg Tõrva noortekeskustes

Koolivaheajal on toimumas palju põnevat Tõrva noortekeskustes ja -tubades!

OÜ Beeservice korraldab alustavatele mesinikele neljast teabepäevast koosnevat sarja Tõrva kultuurimajas

Novembris algab alustavale mesinikule suunatud teabepäevade sari

Tõrva Lasteaed Mõmmik ootab enda meeskonda toredat ja särasilmset lasteaiaõpetajat.

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 20.oktoobril 2020 algusega kell 16.00 Tõrva Vallavalitsuses (Tartu 20, Tõrva).

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

14. oktoobril toimus pidulik nurgakivi panek Tõrva ujula-spaale.

Tõrva ujula sai nurgakivi!

14. oktoobril toimus pidulik nurgakivi panek Tõrva ujula-spaale.

Näitusel on väljas väga mitmekülgset käsitööd - nii vaibad, kindad, rätikud, vööd, kaardid, albumid ja palju muudki.

Tõrva kirik-kammersaalis saab vaadelda andeka käsitöömeistri Laine Vettiku töid!

Mõisahoones toimetaval Hummuli põhikooli kooliperel toimub nii mõndagi huvitavat.

Hummuli põhikooli koolipere tegemistest

Tõrva Vallavalitsus kutsub osalema hanke "Korterite akende vahetus" pakkumismenetlusel.

Hanketeade: korterite akende vahetus

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Hanketeade: soojuspumpade ostmine

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20