24. veebruaril kell 12.00 avati Tõrva keskväljakul lumest Mulgi labürint, mille keskel ootab uudistajaid jääskulptuur „Iidol“

Tõrvas avati Mulgi labürint koos jääskulptuuriga!

Üldarvestuses saavutas parima tulemuse naiskalur VIivi Liias, kellel õnnestus kõigest nelja tunniga püüda kokku 60 kala!

Tõrva Tirk 2021 tulemused

Oma tervitused edastasid teiste seal Magnus Kirt, Monika-Evelin Liiv, Freddy Tomingas ja paljud teised!

Toredad ja tuntud tõrvakate kaasabil valmis vabariigi aastapäevaks tore tervitus!

Vabariigi aastapäeval toimus pidulik koosviibimine ja pärgade asetamine Tõrva Vabadussõja ausamba juures.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmanni pidupäevatervitus

Rõõmsat ja vastutustundlikku pidupäeva, Tõrva valla elanikud!

Volikogu esimehe Enn Mihailovi tervitus vabariigi aastapäevaks

Rõõmsat ja vastutustundlikku pidupäeva, Tõrva valla elanikud!

Mõni päev enne Eesti Vabariigi aastepäevä tekkusive Tõrva valla piire pääle nellä suurembe tii viirde Eesti lippege Mulgi rõõvasten perede.

Tõrva piire pääl terviteve mulgi

Tõrva suusaseriaal 2021 ametlik lõpetamine ja osalejate tänamine toimub Suusapühapäeval, 28.veebruaril Härma suusaringil, kus 12.00-13.00 on võimalus kätte saada välja teenitud medalid ja meened.

Tõrva suusaseriaal 2021 jõudis lõpule!

Veebruarikuu Tõrva Teataja on jõudnud postkastidesse ning veebiversiooni saab lugeda ka Tõrva valla kodulehelt.

Ilmunud on veebruari Tõrva Teataja!

Tõrva noortekeskus on alates 22. veebruarist suletud vähemalt kaheks nädalaks ja tegevused toimuvad väljas ning internetis.

Koolivaheaeg Tõrva noortekas!

Seoses suurenenud viiruselevikuga Tõrva vallas ja kogu riigis jääb ära 24. veebruari perepäev.

24. veebruari perepäev jääb ära!

18. veebruaril viis Tõrva Tervisekeskus läbi Tõrva valla koolitöötajate vaktsineerimise Covid-19 vastu

Tõrva koolitöötajad said vaktsineeritud!

Valitsus leppis täna kabinetinõupidamisel kokku koroonaviiruse leviku kasvu piiramiseks vajalikud meetmed, mis hakkavad kehtima esmaspäeval.

Uued piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 23. veebruaril 2021 algusega kell 14.00 Tõrva Gümnaasiumi (Puiestee 1, Tõrva) aulas.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Tõrva Vallavalitsus võtab tööle tugiisiku Tõrva valla lasteaeda.

Tööpakkumine tugiisikule

Tõrva Vallavalitsus võtab tööle tugiisiku Tõrva valla lasteaeda.

Valgamaa Omavalitsuste Liit pikendas maakonna teenetemärkidele taotluste esitamise tähtaega 1. juunini 2021.

Tõrva Avatud Noortekeskuse nädala kava 15.-19. veebruar

Nädal Tõrva Avatud Noortekeskuses

Tõrva Avatud Noortekeskuse nädala kava 15.-19. veebruar

Suusaseriaali viimane ehk viies osavõistlus toimub sel pühapäeval, 21. veebruaril.

Tõrva suusaseriaali neljandal etapil osales 61 suusatajat!

Kuna lindude gripp on väga nakkav ja levib kiiresti, on oluline taudi ennetamine ning selle avastamisel koheste abinõude rakendamine.

Lindude gripp jõudis Eestisse

Kodanikel palutakse vallavalitsusse kohapeale mitte tulla, vaid kasutada suhtlemiseks elektroonilisi kanaleid.

Tõrva Vallavalitsus töötab sel nädalal osaliselt kodukontoris

Aasta kultuuripärli pälvis noorsportlane ROMET KIVI, kes viimastel aastatel tõusnud Eesti noorte kergejõustikulootuste tabelis selgesse ja kõige kõrgemasse tippu.

Tõrvakaid tunnustati Valgamaa tänuüritusel!

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20