Laupäeval, 15. mail toimus Tõrva Kirik- Kammersaalis Tõrva valla laulukarussell "Tähtede lava"

Laupäeval toimus Tõrva valla laulukarussell "Tähtede lava"

Laupäeval 15. mail said jooksusõbrad taas kokku Hummuli mõisapargis.

Toimus 38. Hummuli Pargijooks!

Laupäeval 15. mail said jooksusõbrad taas kokku Hummuli mõisapargis.

Ka sel nädalal soovitavad Tõrva valla raamatukogud lugemist väärt raamatuid!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad raamatuid!

Ka sel nädalal soovitavad Tõrva valla raamatukogud lugemist väärt raamatuid!

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 18. mail 2021 algusega kell 16.00 Tõrva Gümnaasiumi (Puiestee 1, Tõrva) aulas.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Esmaste doosidega vaktsineerimine toimub: 18. mail, Valga haiglas, Moderna vaktsiiniga 19. mail, Valga haiglas, Moderna ja Pfizer vaktsiiniga 26. mail, Valga Spordihallis, Moderna vaktsiiniga

Alates järgmisest nädalast saavad vaktsineerida kõik täisealised inimesed

Omalt poolt pakume ägedat meeskonda, mentoreid, väljaõpet nii kohapeal kui eelnevalt koolitustel ning loomulikult palka!

Tõrva Avatud Noortekeskus ootab aktiivseid noori suvekohviku käima lükkamiseks!

Oodatakse riskirühmasse kuuluvaid isikuid igas vanuses ning kõiki 50 aastaseid või veel sel aastal 50 aastaseks saavaid inimesi.

Valga haiglas saab COVID-19 vastu vaktsineerida 11. ja 12. mail

Laupäeval, 8. mail Järvakandis toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel osalesid edukalt spordiklubi Viraaž sportlased!

Romet Kivi võitis Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel hõbemedali!

Medita kliinik vaktsineerib 14. mail Tõrvas COVID-19 vastu 50-aastaseid ja vanemaid (sh need, kes saavad käesoleval aastal 50-aastaseks) ning riskirühma kuuluvaid inimesi, sõltumata vanusest.

Medita kliinik vaktsineerib 14. mail Tõrvas COVID-19 vastu

9. mail kell 11.00 toimunud emadepäeva kontserdi otseülekandes kuulutati välja Tõrva valla aasta ema 2020 – sel aastal pälvis auväärse tiitli nelja lapse ema Egle Letlane

Tõrva valla aasta ema on Egle Letlane!

Saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 23. maiks e-posti aadressile madis.mumm@torva.ee.

Tõrva Avatud Noortekeskus otsib rõõmsameelset ja loovat noorsootöötajat!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad jällegi lugemistväärt raamatuid!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad raamatuid!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad jällegi lugemistväärt raamatuid!

Tõrva valla haridusasutustesse on peagi jõudmas COVID-19 kiirtestid, mis aitavad ennetada viiruse laiemat levikut koolides ning lasteaedades.

Haridusasutustesse jõuavad COVID-19 kiirtestid ning tahvelarvutid

Palume hinnapakkumist Tõrva valla „Ala kooli katlamaja küttepuude ostmine“ 2021/2022 kütteperioodiks.

Hanketeade: "Ala kooli katlamaja küttepuude ostmine“

Mööda Eestit ringi rändav näitus „Pärand elab!“ kutsub märkama ja väärtustama põlvest põlve edasiantud teadmisi, oskusi, kombeid ja tavasid, mis on meile ja meie kogukondadele olulised ja omased.

Helme ehk Ritsu raamatukogus on avatud rändnäitus "Pärand elab!"

27. mail kell 14.00.–17.00 toimub Kultuurikompassi foorum “Kuidas rääkida oma lugu?“, kus lugude rääkimise tippekspertid jagavad teadmisi ja kogemusi.

Kultuurikompass ootab osalema!

Kokku esitati 47 taotlust ning nendest rahuldati 46. Sel aastal eraldatakse erateede remondiks kokku 25 399.50 eurot.

Sel korral saab erateede remondi- ja ehitustoetust 46 erateed!

Kandidaate saab esitada neljas kategoorias - aasta õppija, aasta õpitegu, aasta koolitaja ja aasta õppijasõbralik tööandja.

Tunnusta täiskasvanuid õppijaid!

Tõrva vald tegeleb aktiivselt noortega vanuses 16-26a, kes ei õpi ega ei tööta ning otsivad uusi võimalusi.

Kõik noored unistuste töökohani!

Alates 7. maist asub SEB sularaha väljamakseautomaat uues kohas - Tikste konsumis.

SEB automaat asub 7. maist uues kohas

Näitan: 1-20