Valgamaa Suusasarja IV etapp toimub 2.märtsil (teisipäeval).

Muudatused Valgamaa suusasarja toimumises

Valgamaa Suusasarja IV etapp toimub 2.märtsil (teisipäeval).

1. märtsist kuni 30. aprillini näeb Taagepera raamatukogus õpilasleiutajate riikliku konkursi 2019. aasta põnevaid töid!

Taagepera raamatukogus näeb õpilasleiutajate töid!

Eesti Vabariigi aastapäevaks valmisid Tõrva valla koolide ja lasteaedade poolt vahvad pildid ja projektid perekonna teemal.

Näitus "Minu perekond" ootab uudistajaid!

Valitsus kehtestas täiendavad meetmed, kuna koroonaviirus levib laialdaselt kõikjal Eestis ja haigestumuse intensiivsus on väga suur.

1. märtsist kehtivad uued piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks

Abivajajatel palume teada anda võimalikult kiiresti Tõrva valla sotsiaalosakonna juhataja Taimo Tugile.

Anna teada abivajajast!

1. märtsil alustatakse Tõrva tänavavalgustuse uuendamise projekti raames ehitustöödega Tõrva linnas Ehitaja tänaval

1. märtsil alustatakse tänavavalgustuse uuendamist Ehitaja tänaval

24. veebruaril kell 12.00 avati Tõrva keskväljakul lumest Mulgi labürint, mille keskel ootab uudistajaid jääskulptuur „Iidol“

Tõrvas avati Mulgi labürint koos jääskulptuuriga!

Üldarvestuses saavutas parima tulemuse naiskalur VIivi Liias, kellel õnnestus kõigest nelja tunniga püüda kokku 60 kala!

Tõrva Tirk 2021 tulemused

Oma tervitused edastasid teiste seal Magnus Kirt, Monika-Evelin Liiv, Freddy Tomingas ja paljud teised!

Toredad ja tuntud tõrvakate kaasabil valmis vabariigi aastapäevaks tore tervitus!

Vabariigi aastapäeval toimus pidulik koosviibimine ja pärgade asetamine Tõrva Vabadussõja ausamba juures.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmanni pidupäevatervitus

Rõõmsat ja vastutustundlikku pidupäeva, Tõrva valla elanikud!

Volikogu esimehe Enn Mihailovi tervitus vabariigi aastapäevaks

Rõõmsat ja vastutustundlikku pidupäeva, Tõrva valla elanikud!

Mõni päev enne Eesti Vabariigi aastepäevä tekkusive Tõrva valla piire pääle nellä suurembe tii viirde Eesti lippege Mulgi rõõvasten perede.

Tõrva piire pääl terviteve mulgi

Tõrva suusaseriaal 2021 ametlik lõpetamine ja osalejate tänamine toimub Suusapühapäeval, 28.veebruaril Härma suusaringil, kus 12.00-13.00 on võimalus kätte saada välja teenitud medalid ja meened.

Tõrva suusaseriaal 2021 jõudis lõpule!

Veebruarikuu Tõrva Teataja on jõudnud postkastidesse ning veebiversiooni saab lugeda ka Tõrva valla kodulehelt.

Ilmunud on veebruari Tõrva Teataja!

Tõrva noortekeskus on alates 22. veebruarist suletud vähemalt kaheks nädalaks ja tegevused toimuvad väljas ning internetis.

Koolivaheaeg Tõrva noortekas!

Seoses suurenenud viiruselevikuga Tõrva vallas ja kogu riigis jääb ära 24. veebruari perepäev.

24. veebruari perepäev jääb ära!

18. veebruaril viis Tõrva Tervisekeskus läbi Tõrva valla koolitöötajate vaktsineerimise Covid-19 vastu

Tõrva koolitöötajad said vaktsineeritud!

Valitsus leppis täna kabinetinõupidamisel kokku koroonaviiruse leviku kasvu piiramiseks vajalikud meetmed, mis hakkavad kehtima esmaspäeval.

Uued piirangud koroonaviiruse leviku tõkestamiseks

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 23. veebruaril 2021 algusega kell 14.00 Tõrva Gümnaasiumi (Puiestee 1, Tõrva) aulas.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Tõrva Vallavalitsus võtab tööle tugiisiku Tõrva valla lasteaeda.

Tööpakkumine tugiisikule

Tõrva Vallavalitsus võtab tööle tugiisiku Tõrva valla lasteaeda.

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20