Taaskord soovitavad Tõrva valla raamatukogud lugemist väärt raamatuid!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad raamatuid!

Taaskord soovitavad Tõrva valla raamatukogud lugemist väärt raamatuid!

Dokumentide vastuvõtt kestab 30. aprillini.
Tõrva Vallavolikogu istung toimub 20. aprillil 2021 algusega kell 16.00 Tõrva Gümnaasiumi (Puiestee 1, Tõrva) aulas.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Seoses sobitusrühma avamisega uuest õppeaastast ootab Tõrva lasteaed Mõmmik oma meeskonda kahte sobitusrühma õpetajat.

Tõrva lasteaed Mõmmik võtab tööle kaks sobitusrühma õpetajat

Registreerimine on avatud kuni 27.06.2021.

Korvpalliklubi Valgamaa suvelaager toimub 12.07-18.07

Registreerimine on avatud kuni 27.06.2021.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 30.aprilliks 2021
Oodatakse riskirühmasse kuuluvaid isikuid vanuses 60-65 ning vanemad kui 65, kes ei pea olema riskigrupis.

Vaktsineerimine 15. ja 16. aprillil Valgas

Euroopa kultuuripealinn Nova Gorica 2025 kutsub kunstnikke esitama projektiplaane avalikule konkursile.

Avalik kutse kunstnikele — kandideeri Euroopa kultuuripealinn Nova Gorica 2025 linnaruumi kunstiprojekti

Tõrva valla raamatukogud soovitavad jällegi nädalavahetuseks mõnusat lugemist!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad raamatuid!

Tõrva valla raamatukogud soovitavad jällegi nädalavahetuseks mõnusat lugemist!

Tõrvas on nüüd samuti võimalik orienteeruda MOBO rajal, mis paikneb Tõrva-Riiska orienteerumiskaardil. Kokku on looduses 10 kontrollpunkti.

Avasta Tõrva MOBO rada!

Toetust saavad küsida füüsilised isikud, kelle majapidamine asub keskkonnaministri poolt kinnitatud reoveekogumisalal.

Taotluste vastuvõtt eraisikute ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni rajamiseks lõppeb 20. aprillil 2021

Tõrva Vallavalitsuse 31.03.2021 korraldusega nr 2-3/2021/125 on muudetud Internaatkooli maaüksuse detailplaneeringuala piire.

Internaatkooli maaüksuse detailplaneeringuala piiride muutmine

Tartu Ülikooli Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet peatub 20. aprillil Tõrva Tervisekeskuse juures. Hetkel on vastuvõtule veel vabu kohti.

Tartu Ülikooli Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet Tõrvas

Tõrva vald valib sel aastal neljandat korda aasta ema. Kandidaate saab esitada 26. aprillini.

Tõrva vald ootab aasta ema kandidaate!

Tõrva Avatud Noortekeskuse loovusring kutsub noori aprillis osalema meemivõistlusel “Terves kehas terve vaim"

Tõrva Avatud Noortekeskus ootab osalema meemivõistlusel!

KredEx alustab 12. aprillil madalama sissetulekuga lasterikastele peredele mõeldud kodutoetuse taotluste vastuvõtmist.

Kredexi kodutoetus lasterikastele peredele

1. aprillist avaneb kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor, kust kogukondadesse panustavad mittetulundusühingud ja sihtasutused saavad taas oma tegevuseks toetust küsida

Kohalikud kogukonnad saavad aprilli lõpuni toetust taotleda

Turismiga seotud ettevõtetel on võimalik EAS-ist taotleda toetust koroonaviirusest põhjustatud kriisiga toimetulekuks.

Toetused turismiettevõtjatele

RTK võtab taotlusi vastu 17. maini 2021. Lisainfo taotlemise kohta ning infopäevale registreerimise vormi leiab RTK kodulehel.

Kagu-Eesti väikeettevõtted saavad arendustegevuseks toetust taotleda

Otseülekanne toimub 9. aprillil kell 12.00-14.30 Facebookis Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla lehel ja Tankla TV Youtube kanalil.

Valgamaa haridusmess „Vali nutikalt!“ tuleb taas!

Näitan: 1-20
Elemente lehe kohta 20