Tõrva Vallavalitsus soovib osta kahte sõiduautot.

Tõrva valla hanketeade: sõiduautode ostmine

Tõrva Vallavalitsus soovib osta kahte sõiduautot.

Alates 19. novembrist on Tõrva Gümnaasiumi pargis olevad terviserajad valgustatud kuni 20.00.

Tõrva Gümnaasiumi terviseradadel töötab valgustus

Ilmunud on novembrikuine Tõrva Teataja.

Ilmunud on värske Tõrva Teataja

Ilmunud on novembrikuine Tõrva Teataja.

Tõrva Vallavolikogu istung toimub 20.novembril 2018 algusega kell 16.00 Tõrva Vallavolikogu saalis.

Tõrva Vallavolikogu istungi päevakord

Neljapäeval toimus esimest korda Tõrva valla eakate seminar, millest võttis osa 122 inimest. Seminaril räägiti nii väärikast vananemisest kui ka testamendi koostamisest. Ka Reet Linna oli kohal.

Tõrvas toimus eakate seminar

Audiitorteenuse ostmine Tõrva valla konsolideerimisgrupi asutustele 2018. ja 2019. aasta raamatupidamise aastaaruande auditeerimiseks.

11. novembril, Isadepäeval, kuulutati välja Tõrva valla aasta isa 2018, kelleks sai kuue lapse isa ja 16 lapse vanaisa Urmas Kivit.

Tõrva valla aasta isa on Urmas Kivit

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke „Helme kalmistul heakorratööde teenuse osutamine“. Teenuse eesmärk on tagada Helme kalmistul pidev ja eeskujulik heakorraseisund.

Tõrva valla hanketeade: Helme kalmistul heakorratööde teenuse osutamine

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja lihthanke viitenumbriga 202415 „Lumetõrjetööde teostamine Tõrva valla teedel ja tänavatel 2018/2019".

Tõrva valla hanketeade: Lumetõrjetööde teostamine Tõrva valla teedel ja tänavatel 2018/2019

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2018“.

Valgamaa ettevõtluse auhind 2018

Tõrva Vallavalitsus teatab, et Tõrva Vallavalitsuse 31.10.2018 korraldusega nr 589 kehtestati Soe tee 12 ja lähiümbruse detailplaneering.

Soe tee 12 ja lähiümbruse detailplaneeringu kehtestamine

Tõrva vald sõlmis lepingu AS Valmap Grupiga Tõrva linna ja Roobe risti vahele valgustatud kergliiklustee ehitamiseks.

Tõrva valda tuleb uus kergliiklustee

Novembris on Tõrva Linnaraamatukogus avatud Tartu Lastekunstikooli näitus "Eesti kirjanikud".

Tõrva Linnaraamatukogus on avatud näitus "Eesti kirjanikud"

OÜ Tõrva Tervisekeskus ja SA Tõrva Haigla uueks juhatajaks valiti Monika Horn.

Tõrva terviseasutused said uue juhi

OÜ Tõrva Tervisekeskus ja SA Tõrva Haigla uueks juhatajaks valiti Monika Horn.

Pühapäeval toimus 14. Kagu-Eesti vokaalansamblite päev, millel osales 13 erinevat vokaalansamblit.

Tõrvas kohtusid Kagu-Eesti vokaalansamblid

Tõrva Vallavalitsus korraldab Tõrva linnas tasuta puulehtede äraveo 7., 14., 21. ja 28. novembril.

Sügislehtede tasuta äravedu Tõrva linnas

Tõrva Vallavolikogu otsusega algatati Tõrva valla üldplaneering ja selle keskkonnamõju strateegiline hindamine. Üldplaneeringu eesmärk on kogu Tõrva valla territooriumi ruumilise arengu põhimõtete ja suundumuste määratlemine.

Tõrva valla uuest üldplaneeringust

Neljapäeval alustas liinil Tõrva-Pokardi sõitu buss, mis väljub igal neljapäeval Tõrvast kell 10:50. Pokardisse jõuab buss kell 11 ja kümne minuti pärast on tagasi Tõrvas. Kui asjaajamised linnas aetud, saavad Pokardi elanikud Tõrvast tagasi bussi peale minna kell 13.

Üle 55 aasta saab taas ühistranspordiga Pokardist Tõrva!

Laupäeva, 20. oktoobri kargel keskpäeval oli Tõrva keskväljakule kogunenud 5 võistkonda, kellel kõigil oli kange tahtmine võita selleaastane peaauhind.

Tõrva Saunafest 2018 peaauhind, kümblustünn, leidis omaniku

Ilmunud on oktoobrikuine Tõrva Teataja.

Ilmunud on värske Tõrva Teataja

Ilmunud on oktoobrikuine Tõrva Teataja.