Tõrva Vallavalitsus kutsub osalema hanke "Korterite akende vahetus" pakkumismenetlusel.

Hanketeade: korterite akende vahetus

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Hanketeade: soojuspumpade ostmine

Tõrva Vallavalitsus kuulutab välja hanke kahe õhksoojuspumba ostmiseks.

Aastast 1967 Helme raamatukogu juhtinud Kaie Tähe otsustas anda teatepulga edasi ning alustada väljateenitud pensionipõlve nautimist.

Teenekas raamatukoguhoidja siirdus pensionipõlve nautima

Näituse pealkiri viitab kunagisele soovile saada käsitööõpetajataks, millest jäi peale luhtunud joonistamiskatseid alles vaid unistus.

Neljapäeval avatakse Ülle Laiakase käsitöönäitust "Unistustest läbi nõelasilma"

11. oktoobril toimusid Järvakandis Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused, kus selgusid parimad sportlased alates U14 vanuseklassist kuni täiskasvanuten

Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi võitsid pronksmedalid Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel!

Mulgi Kultuuri Instituut kutsub üles kõiki Mulgimaa inimesi ja asutusi heiskama Mulgimaa lipud!

Täna on Mulgimaa lipu päev!

Laupäeval kogunes enam kui 20 kalameest Tõrva valda Kulli järve äärde, et võistelda Tõrva Kalameeste klubi püügivõistlusel

Tõrva Kalameeste klubi võistlusel tõmmati välja ligi 10-kilone haug!

12.-17. oktoobrini toimub üle Mulgimaa Mulgi nädal, mille raames leiab aset palju erinevaid sündmusi.

Esmaspäevast algab Mulgi nädal!

8. oktoobril toimus Tõrva vallas Taagepera lossis Valgamaa aasta õpetaja ja täiskasvanuhariduse pidulik tunnustusüritus.

Valgamaa aasta õpetaja on Marge Kaiv ja aasta kõige õppijasõbralikum tööandja Tõrva Tarbijate Ühistu!

Veterinaar- ja Toiduamet palub kõigil metsas liikujatel, kes leiavad surnud metssea, sellest ametit teavitada.

Veterinaar- ja Toiduamet palub teavitada surnud metsseast

Valga maakonnas arvatakse kaitse alt välja 16 kaitsealust parki ja puistut, mis on minetanud oma looduskaitseväärtuse või hävinud

Kuusteist Valgamaa parki ja puistut arvatakse kaitse alt välja

Toetust on võimalik taotleda sideettevõtja võrguga liitumisel seadmete- ja siderajatise ostuks/paigaldamiseks ning liini ehitamiseks.

TTJA kaudu on võimalik taotleda kuni 300 eurot kiire interneti püsiühendusega liitumiseks

Maa-amet on välja kuulutanud avaliku elektroonilise enampakkumise piirkonnas asuvate kinnisasjade müümiseks

Maa-ameti enampakkumine

Tõrva Spordiselts kutsub liikuma ja osalema liikumissarjas "Otsi sõnu sügis 2020"

Pühapäeval algavad populaarse liikumissarja "Otsi sõnu" sügismatkad

Tõrva Vallavalitsus ootab kõiki esitama kandidaate Tõrva valla aasta isa tiitlile. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 26. oktoober 2020.

Tõrva vald ootab aasta isa kandidaate

Tõrva valla spetsialisti toetuse taotluste esitamise aega pikendati 16. novembrini!

Tõrva valla spetsialisti eluaseme toetuse taotlemise tähtaeg pikenes 16. novembrini!

Traditsiooniline õpetajate päeva väljasõit toimus sel korral Pärimusmuusika Aita, kus sai kuulata harivat loengut, nautida mõnusat muusikat ja maitsta suupisteid ja torti.

Õpetajate päeva väljasõit Pärimusmuusika Aita

MTÜ Tõrva Spordiselts koos Loodusturism OÜ ja Imre Arroga kutsusid liikumisharrastajaid möödunud pühapäeval põnevale liikumisüritusele Tõrva rattapäev.

Pühapäeval toimus rattapäev

Tõrva Vallavalitsus korraldas üldplaneeringu ja KSH aruande eelnõu avaliku väljapaneku 20.06.2020 – 31.07.2020, mille kestel oli igal isikul õigus avaldada eelnõude kohta arvamust

Tõrva valla üldplaneeringu eelnõu avaliku väljapaneku tulemused

Täna on käes eriline tähtpäev – õpetajate päev, mis on mõeldud just õpetaja ameti väärtustamiseks.

Tõrva vallavanema Maido Ruusmanni tervitus õpetajate päeva puhul

Näitan: 21-40